میهن اسکریپت
طرح ویژه ای داریم برنامه ریزی
ارتباط با مشاور
با ما باشید
ارتباط مستقیم عضویت در کانال تلگرام سایت ویدیئوهای ما در آپارات
همگام با کار خیر
مؤسسه خیریه محک
آخرین مصاحبه ها
آرشیو مصاحبه ها
میهن اسکریپت
 • نویسنده : Admin | نوشته شده در: 3 نوامبر2016
 • ⚠️ خیلی از ماها وقتی یک مطلبی رو می خونیم،پس از مدتی احساس میکنیم اون مطلب رو بخوبی متوجه نشدیم و لازمه به عقب برگردیم و مجدد اون رو بخونیم. در وهله اول این امر طبیعیست. اما پس از مدتی این کار برای ما به یک عادت نامطلوب تبدیل می شود.

  ? طوریکه ما پس از خواندن یک پاراگراف سعی داریم به عقب برگردیم و مجدد پاراگراف های قبلی رو بخوانیم؛غافل از این که این کار باعث افت کیفیت مطالعه،کاهش سرعت و فراگیری عمیق در ما خواهد شد.

  ✅ همونطور که می دونید مطالب یک فصل دارای پیوستگی می باشند،بهمین خاطر اگر ما این پیوستگی را حفظ نکنیم و دائم به عقب بازگردیم این مطالب پیوستگی خود را از دست خواهند داد و نظم مطالب نیز در حافظه فوری ما بهم میریزد.

  ? در این تکنیک شما یک کارت سفید بر روی مطالب گذشته که قبلا خوانده اید میگذارید،اینکار به شما این را میفهماند ؛توانایی و اعتماد به نفس لازم را برای فراگیری مطالب دارید،تصویر ذهنی شما از آن مطلب بخوبی شکل میگیرد و نیازی به برگشت روی مطالب پیشین نخواهید داشت.

   


  اطلاعات دانلود
  درباره مجموعه

  محمد قربانی هستم؛بعد از گذراندن دوره تحصیلات دبیرستان و کنکور در رشته ریاضی به صلاحدید اساتیدم آغاز به مطالعه دروس رشته تجربی کردم و در کنکور این رشته شرکت کردم،در نهایت موفق به ورود در رشته پزشکی سراسری شدم،هدف از تاسیس این وبگاه نیز به اشتراک گذاشتن تجربیات خودم و توسعه عدالت آموزشی با کمترین هزینه می باشد. سعی نموده ام جزوات زیستی که خودم آنها را نوشته ام در بخش جزومیکس قرار بدهم. همچنین برخی از خلاصه نویسی های زیست را نیز صرفا در اختیار داوطلبان خودم قرار میدهم. تابحال توانسته ام تجربیات ارزشمندی را در اختیار داوطلبان قرار بدهم و انها نیز با سعی و تلاش خود توانسته اند به رشته و هدف دلخواهشان برسند.

  مطالب مرتبط
  join paper red-blood-cell result step failure
  نظرات دیگران درباره این مطلب  میهن اسکریپت
  میهن اسکریپت
  میهن اسکریپت