میهن اسکریپت
طرح ویژه ای داریم برنامه ریزی
ارتباط با مشاور
با ما باشید
ارتباط مستقیم عضویت در کانال تلگرام سایت ویدیئوهای ما در آپارات
همگام با کار خیر
مؤسسه خیریه محک
آخرین مصاحبه ها
آرشیو مصاحبه ها
میهن اسکریپت
 • نویسنده : Admin | نوشته شده در: 31 دسامبر2016
 • ?هدف شما از مطالعه چیست؟

  ?کنکور یــــا تراز آزمون !

  ?اگر تا بحال به برنامه آزمون نرسیده اید و نتوانسته اید جمع بندی نیم سال اول را داشته باشید،پس بی خیال کنکور شویم؟

  ?اگر ترازمان هنوز رشد نکرده است،پس همه چیز تمام شده است؟

  ?اگر نتوانستیم به سوالات غیراستاندارد فلان موسسه وقف عام پاسخ دهیم و تراز خوبی نکنیم،پس همه چیز تمام شده است؟

  اگر هدف شما از مطالعه تراز ازمون است، 2 راهکار ساده برای افزایش تراز وجود دارد.

  1- خرید و حل سوالات کتب ? موسسه وقف عام

  2- حل سوالات 3 دوره پیش مباحث آزمون از موسسه وقف عام

  با دو روش بالا تراز شما بشدت بالا می اید! اما آیا کار شما در جهت کنکور بوده یا صرفا تراز آزمون!

  هر ساله تعداد زیادی از ترازهای بالا این موسسه در کنکور شرکت می کنند اما طعم دیدن رتبه 4 رقمی را نیز به خود نمی بینند! پس چه شده است که این افراد برای سال بعد نیز پشت کنکور می مانند؟ آیا کسانیکه صرفا تراز بالایی دارند نتیجه بهتری می گیرند؟

  متاسفانه روند طراحی سوالات این موسسه در اکثر دروس غیراستاندارد بوده و روندی مناسب کنکور را پیش نگرفته است! اشتباهات علمی این موسسه در آزمون ها نیز به دور از چشم طراحان کنکور سراسری نمانده و طراح برای دگرگون ساختن هیئت تالیف سوالات این موسسه و زیر سوال بردنشان از آن اشتباهات علمی،سوال طراحی می کند.

  آیا تابحال با سختی بیش از حد سوالات این موسسه مواجه شده اید!؟ حتما شنیده اید که در پاسخ می گویند: سوالات برای همه سخت بوده! اما تا کی!؟

  اگر شما بعد از 2-3 ازمون نتوانید خودتان را در مقابل (سختی بیش از حد سوالات )جمع و جور کنید، مطمئنا از لحاظ روحی-روانی بهم ریخته و مطالعه برای کنکور را دو دستی می بوسید و میگذارید کنار.

  ? در تجربه سال پیش شاگردی را داشتم که با هزینه های فراوان کلاس کنکور و رفتن به ازمون های این موسسه رتبه کنکورش(سال 94) در کشور تقریبا48.000 بود،در سال 95 که به کلی امیدش را از دست داده بود و آینده و سرنوشتی برای خود نمی دید،با راهنمایی به ایشان فهماندم تجربه های اشتباه سال گذشته را امسال تکرار نکن و با قبول این مورد بدون اینکه حتی در یک ازمون از موسسه خاصی شرکت کند توانست در کنکور سال 95 رتبه کشوری اش را به 21.000 برساند. وی با آموختن روش های درست و اصولی مطالعه در دانشکده خود جزء نفرات برتر علمی می باشد.

  از او پرسیدم هدفت برای آینده چیست؟ او گفت من تصمیم گرفته ام معدل هر ترم را بالای 17 بیاورم که نه تنها از امتیاز استعدادهای درخشان استفاده کنم بلکه براحتی بتوانم برای ادامه تحصیل و کار به خارج از کشور بروم.

  عزیزان من شما چطور اجازه نمی دهید درب ماشین و خانه تان باز بماند و به جایی بروید،اما حاضرید ذهن خود را در اختیار محرک های بیرونی فراوانی قرار دهید تا آنها هر کاری دلشان خواست به سر شما بیاورند؟

  ?  بوکسور معروفی که چند روز قبل از مسابقه فینال به سراغ دکه روزنامه فروشی می رود و می بیند که تمام روزنامه های ورزشی حریف او را از لحاظ شجاعت،تکنیک و پیروزی ها بخوبی قدرتمند و زیرک توصیف کرده اند،اون نیز  با خود به فکر فرو می رود و شب قبل از مسابقه کابوس شکست خود را در خواب می بیند. فکر می کنید در روز مسابقه چه رخ داد؟

  این فرد در کمال ناباوری پیروزی را به حریفش واگذار کرد. وقتی از او پرسیدند علت چیست؟ او پاسخ داد:«علت این است که با درگیر ساختن فکر خود ناخودآگاه بر روی شکست خود تمرکز کردم. در حالیکه من می توانستم این حریف را ضربه فنی کنم.»

  نکته دیگر این است که داوطلبان تحت تاثیر چرندیات مشاورنماها و دوستان فکر می کنند اگر به برنامه نیم سال اول نرسند حتما شکست می خورند و پیروزی در حق شان نارواست. اما  جالب است بگویم نه تنها شما،بلکه بسیاری از داوطلبان دیگر نیز شروع نیم سال دوم را باید به انتخاب و گزینش نقاط قوت و ضعف خود ادامه دهند نه اینکه صرفا خود را مشغول به رساندن برنامه موسسه وقف عام کنند و در آخر نتیجه درست و حسابی در کنکور نگیرند.

   

  همکاران و داوطلبان عزیز؛درصورت بازنشر حتما لینک و نام سایت ذهن برتر ذکر شود.


  اطلاعات دانلود
  درباره مجموعه

  محمد قربانی هستم؛بعد از گذراندن دوره تحصیلات دبیرستان و کنکور در رشته ریاضی به صلاحدید اساتیدم آغاز به مطالعه دروس رشته تجربی کردم و در کنکور این رشته شرکت کردم،در نهایت موفق به ورود در رشته پزشکی سراسری شدم،هدف از تاسیس این وبگاه نیز به اشتراک گذاشتن تجربیات خودم و توسعه عدالت آموزشی با کمترین هزینه می باشد. سعی نموده ام جزوات زیستی که خودم آنها را نوشته ام در بخش جزومیکس قرار بدهم. همچنین برخی از خلاصه نویسی های زیست را نیز صرفا در اختیار داوطلبان خودم قرار میدهم. تابحال توانسته ام تجربیات ارزشمندی را در اختیار داوطلبان قرار بدهم و انها نیز با سعی و تلاش خود توانسته اند به رشته و هدف دلخواهشان برسند.

  مطالب مرتبط
  mindmap studyyyy book white-card join milkman match
  نظرات دیگران درباره این مطلب  میهن اسکریپت
  میهن اسکریپت
  میهن اسکریپت