میهن اسکریپت
طرح ویژه ای داریم برنامه ریزی
ارتباط با مشاور
با ما باشید
ارتباط مستقیم عضویت در کانال تلگرام سایت ویدیئوهای ما در آپارات
همگام با کار خیر
مؤسسه خیریه محک
آخرین مصاحبه ها
آرشیو مصاحبه ها
میهن اسکریپت
 • نویسنده : Admin | نوشته شده در: 12 دسامبر2016
 • #VIP_Consultation_By_Mohammad_Ghorbani

  #جمع_بندی_نیم_سال_اول_پیش1

   

  ? چرا تاکید ویژه ای برای جمع بندی مطالب پیش دانشگاهی نیم سال اول داریم؟

   

  ? اگر جمع بندی مذکور بخوبی انجام نگیرید،شما نه تنها از جمع رقبای اصلی خود برای رشته های تاپ دانشگاهی دور می شوید،بلکه  باید در بهمن و اسفند اسودگی و ارامش خیال تان را نیز سلب کنید،که باید بخشی از زمان خود را به دروس پیش 1 اختصاص دهید و این سبب می‌شود تا نتوانید دروس پیش 2 را همگام با برنامه مطالعه کنید و به دلیل زمان کم، دروس پیش 1 هم به طور مناسب جمع‌بندی نخواهند شد،که نتیجه‌ طبیعی این دو موضوع در کنار هم، قطعاً کاهش تعداد دفعات مرور در ماه خرداد است.

  ✅ از مزیت های جمع بندی آذر و دیماه این است که شما فرصت خواهید داشت؛ همگام با برنامه‌، دروس نیم‌سال دوم را مطالعه  و  در دوره‌ی جمع‌بندی (خرداد)، می‌توانید با سرعت مناسبی دروس پیش و پایه را مرور کنید.


  اطلاعات دانلود
  درباره مجموعه

  محمد قربانی هستم؛بعد از گذراندن دوره تحصیلات دبیرستان و کنکور در رشته ریاضی به صلاحدید اساتیدم آغاز به مطالعه دروس رشته تجربی کردم و در کنکور این رشته شرکت کردم،در نهایت موفق به ورود در رشته پزشکی سراسری شدم،هدف از تاسیس این وبگاه نیز به اشتراک گذاشتن تجربیات خودم و توسعه عدالت آموزشی با کمترین هزینه می باشد. سعی نموده ام جزوات زیستی که خودم آنها را نوشته ام در بخش جزومیکس قرار بدهم. همچنین برخی از خلاصه نویسی های زیست را نیز صرفا در اختیار داوطلبان خودم قرار میدهم. تابحال توانسته ام تجربیات ارزشمندی را در اختیار داوطلبان قرار بدهم و انها نیز با سعی و تلاش خود توانسته اند به رشته و هدف دلخواهشان برسند.

  برچسب ها

  برچسب ها :

  مطالب مرتبط
  hot news
  نظرات دیگران درباره این مطلب  میهن اسکریپت
  میهن اسکریپت
  میهن اسکریپت