میهن اسکریپت
طرح ویژه ای داریم برنامه ریزی
ارتباط با مشاور
با ما باشید
ارتباط مستقیم عضویت در کانال تلگرام سایت ویدیئوهای ما در آپارات
همگام با کار خیر
مؤسسه خیریه محک
آخرین مصاحبه ها
آرشیو مصاحبه ها
میهن اسکریپت
 • نویسنده : Admin | نوشته شده در: 8 فوریه2016
 • نکات تکمیلی راجع به قوانین کنکور سال 95
  1- دانشجویان انصرافی دوره روزانه باید  فرایند انصراف خود را تاحداکثر  1-12-94 حتما به اتمام برسانند.برای دوره های شبانه اعم از پیام نور،غیرانتفاعی،غیرحضوری و ازاد لازم نیست تا تاریخ فوق الذکر انصراف خود را قطعی کنند و میتوانند پس از گذراندن کنکور و اعلام نتایج اولیه اقدام به انصراف کنند.
  2- دانشجویان دوره های روزانه 94 نیز میتوانند در کنکور شرکت کنند منتهی انتخاب رشته آنها فقط و فقط برای رشته های (غیر روزانه) است و باید انصراف خود را تاحداکثر  1-12-94 حتما به اتمام برسانند.
  3- افراد از سال 64 به بعد توانایی شرکت در کنکور را در صورت قبولی دو نوبت در دوره روزانه را نخواهند داشت.
  4- دانشجویان در صورت قبولی در رشته و مقطعی که قبلا آن را در دانشگاه دولتی گذرانده باشند ،می بایست شهریه پرداخت کنند.
  5- دانشجویانی که در یکی از دانشگاه های دولتی تحصیلات خود را گذرانده اند در صورت قبولی در رشته های علوم پزشکی وزارت بهداشت می بایست شهریه پرداخت کنند.(البته این بند توسط رای دیوان عدالت اداری کشور به شکایت یک دانشجو به نام آقای رضایی باطل گردیده است اما سازمان سنجش هنوز اقدامی برای حذف این بند نکرده است.)
  6- مهم: داوطلبانی که دارای بیش از یک دیپلم هستند بر اساس تبصره 5  ص14 دفترچه کنکور سراسری 95 باید بدانند که

  اگر دیپلم هم نام با گروه آزمایشی کنکورخود را داشته باشند فقط باید با همان دیپلم ثبت نام کنند.

  اگر دیپلم گروه آزمایشی هم نام با گروه آزمایشی کنکور خود را نداشته باشند می توانند در سایر گروه های ازمایشی با یکی از دیپلم هایشان نیز شرکت کنند.

  مثال: اگر فردی دارای دو دیپلم یکی ریاضی و دیگری انسانی باشد،وی برای شرکت در کنکور ریاضی(هم نام با یکی از دیپلم های وی) فقط حق استفاده از دیپلم ریاضی خود را دارد و از دیپلم انسانی نباید استفاده کند.

  اما اگر بخواهد در رشته تجربی شرکت کند هیچ مشکلی در استفاده از هر یک از دیپلم ها ندارد.


  اطلاعات دانلود
  درباره مجموعه

  محمد قربانی هستم؛بعد از گذراندن دوره تحصیلات دبیرستان و کنکور در رشته ریاضی به صلاحدید اساتیدم آغاز به مطالعه دروس رشته تجربی کردم و در کنکور این رشته شرکت کردم،در نهایت موفق به ورود در رشته پزشکی سراسری شدم،هدف از تاسیس این وبگاه نیز به اشتراک گذاشتن تجربیات خودم و توسعه عدالت آموزشی با کمترین هزینه می باشد. سعی نموده ام جزوات زیستی که خودم آنها را نوشته ام در بخش جزومیکس قرار بدهم. همچنین برخی از خلاصه نویسی های زیست را نیز صرفا در اختیار داوطلبان خودم قرار میدهم. تابحال توانسته ام تجربیات ارزشمندی را در اختیار داوطلبان قرار بدهم و انها نیز با سعی و تلاش خود توانسته اند به رشته و هدف دلخواهشان برسند.

  برچسب ها

  مطالب مرتبط
  lea3
  نظرات دیگران درباره این مطلب  میهن اسکریپت
  میهن اسکریپت
  میهن اسکریپت