میهن اسکریپت
طرح ویژه ای داریم برنامه ریزی
ارتباط با مشاور
با ما باشید
ارتباط مستقیم عضویت در کانال تلگرام سایت ویدیئوهای ما در آپارات
همگام با کار خیر
مؤسسه خیریه محک
آخرین مصاحبه ها
آرشیو مصاحبه ها
میهن اسکریپت
 • نویسنده : Admin | نوشته شده در: 10 ژانویه2016
 • سامانه ی دریافت کد سوابق تحصیلی دانش آموزان برای کنکور سراسری سال 95 به نشانی dipcode.medu.ir از چندی پیش فعال شده است اما به دلیل ترافیک بالای سایت گاهی این سایت برای بعضی از دانش آموزان باز نشده و منجر به نگرانی آنها شده است. دانش آموزان باید سعی کنند در ساعاتی که ترافیک سایت کمتر است به آن مراجعه نمایند. عبدالرسول عمادی دراین باره گفت: داوطلبانی که دیپلم خود را در یکی از رشته های تحصیلی ریاضی و فیزیک، علوم تجربی، ادبیات و علوم انسانی و علوم و معارف اسلامی در سال۱۳۸۴و بعد از آن اخذ کرده اند، می توانند با ورود به سامانه سوابق تحصیلی به نشانی dipcode.medu.ir از صحت اطلاعات سجلی و سوابق تحصیلی اطمینان حاصل و کد سوابق تحصیلی خود را برای ثبت نام در آزمون سراسری سال1395دریافت  کنند. داوطلبان در صورت مشاهده مغایرت در اطلاعات سجلی و تحصیلی خود از سامانه مورد نظر به منطقه محل اخذ دیپلم مراجعه و مغایرت را اعلام کنند تا اقدامات لازم برای اصلاح آن صورت گیرد و اطلاعات صحیح به سازمان سنجش آموزش کشور ارسال شود.

  دقت شود که اگر با اینترنت موبایل دچار مشکل در ورود به سامانه می شوید؛به دلیل استفاده از سیم کارتهای ایرانسل و همراه اول است.سیم کارت های رایتل به راحتی وارد سامانه می شوند.


  اطلاعات دانلود
  درباره مجموعه

  محمد قربانی هستم؛بعد از گذراندن دوره تحصیلات دبیرستان و کنکور در رشته ریاضی به صلاحدید اساتیدم آغاز به مطالعه دروس رشته تجربی کردم و در کنکور این رشته شرکت کردم،در نهایت موفق به ورود در رشته پزشکی سراسری شدم،هدف از تاسیس این وبگاه نیز به اشتراک گذاشتن تجربیات خودم و توسعه عدالت آموزشی با کمترین هزینه می باشد. سعی نموده ام جزوات زیستی که خودم آنها را نوشته ام در بخش جزومیکس قرار بدهم. همچنین برخی از خلاصه نویسی های زیست را نیز صرفا در اختیار داوطلبان خودم قرار میدهم. تابحال توانسته ام تجربیات ارزشمندی را در اختیار داوطلبان قرار بدهم و انها نیز با سعی و تلاش خود توانسته اند به رشته و هدف دلخواهشان برسند.

  برچسب ها

  مطالب مرتبط
  goldtop
  نظرات دیگران درباره این مطلب  میهن اسکریپت
  میهن اسکریپت
  میهن اسکریپت