میهن اسکریپت
طرح ویژه ای داریم برنامه ریزی
ارتباط با مشاور
با ما باشید
ارتباط مستقیم عضویت در کانال تلگرام سایت ویدیئوهای ما در آپارات
همگام با کار خیر
مؤسسه خیریه محک
آخرین مصاحبه ها
آرشیو مصاحبه ها
میهن اسکریپت
 • نویسنده : Admin | نوشته شده در: 19 نوامبر2015
 • مدیرکل دفتر وزارتی آموزش‌ و پرورش گفت:‌ برای تأمین نیروی مورد نیاز آموزش‌ و پرورش دو روش داریم. نخست جذب از مقطع دیپلم و آموزش 4 ساله در دانشگاه فرهنگیان و روش دوم جذب فارغ‌التحصیلان دوره کارشناسی سایر دانشگاه‌هاست که از امسال آن را اجرا کردیم.

  محمد فاضل در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم در پاسخ به این پرسش که آیا روش‌‌های تربیت معلم و جذب نیرو در آموزش‌ و پرورش تغییر کرده است؟ اظهار داشت:‌ در حال حاضر به دو روش برای تربیت معلم و ورود نیرو به آموزش‌وپرورش اقدام می‌کنیم. در روش نخست،‌ دانشجویان از طریق کنکور سراسری از مقطع دیپلم جذب می‌شوند و طی 4 سال در دانشگاه فرهنگیان آموزش می‌بینند که پس از اخذ مدرک لیسانس در آموزش و پرورش استخدام می‌شوند.

  وی افزود:‌ یکی دیگر از روش‌های جذب نیرو در آموزش‌وپرورش جذب فارغ‌التحصیلان کارشناسی سایر دانشگاه‌ها از طریق برگزاری آزمون استخدامی است که امسال برای نخستین بار این کار را انجام دادیم.

  مدیرکل دفتر وزارتی آموزش‌ وپرورش گفت: تعداد 5 هزار نفر از فارغ‌التحصیلان سایر دانشگاه‌ها با گذراندن دوره آموزشی یک ساله در دانشگاه فرهنگیان از مهر 95 وارد آموزش و پرورش می‌شوند و بر این اساس روش دیگری برای جذب نیرو در آموزش و پرورش ایجاد می‌شود بدین صورتکه صاحبان مدرک کارشناسی سایر دانشگاه‌ها را جذب کرده و حداقل یک سال در دانشگاه فرهنگیان آموزش‌های لازم معلمی را به آنها ارائه می‌دهیم.

  فاضل بیان کرد:‌متناسب با نیازها و ظرفیت آموزش و پرورش به دو روش یعنی جذب از مقطع دیپلم و آموزش 4 ساله در دانشگاه فرهنگیان و جذب فارغ‌التحصیلان سایر دانشگاه‌ها و آموزش یک ساله در دانشگاه فرهنگیان نیروها را تامین خواهیم کرد.


  اطلاعات دانلود
  درباره مجموعه

  محمد قربانی هستم؛بعد از گذراندن دوره تحصیلات دبیرستان و کنکور در رشته ریاضی به صلاحدید اساتیدم آغاز به مطالعه دروس رشته تجربی کردم و در کنکور این رشته شرکت کردم،در نهایت موفق به ورود در رشته پزشکی سراسری شدم،هدف از تاسیس این وبگاه نیز به اشتراک گذاشتن تجربیات خودم و توسعه عدالت آموزشی با کمترین هزینه می باشد. سعی نموده ام جزوات زیستی که خودم آنها را نوشته ام در بخش جزومیکس قرار بدهم. همچنین برخی از خلاصه نویسی های زیست را نیز صرفا در اختیار داوطلبان خودم قرار میدهم. تابحال توانسته ام تجربیات ارزشمندی را در اختیار داوطلبان قرار بدهم و انها نیز با سعی و تلاش خود توانسته اند به رشته و هدف دلخواهشان برسند.

  برچسب ها

  مطالب مرتبط
  norouz hot news
  نظرات دیگران درباره این مطلب  میهن اسکریپت
  میهن اسکریپت
  میهن اسکریپت