میهن اسکریپت
طرح ویژه ای داریم برنامه ریزی
ارتباط با مشاور
با ما باشید
ارتباط مستقیم عضویت در کانال تلگرام سایت ویدیئوهای ما در آپارات
همگام با کار خیر
مؤسسه خیریه محک
آخرین مصاحبه ها
آرشیو مصاحبه ها
میهن اسکریپت
 • نویسنده : Admin | نوشته شده در: 16 اکتبر2015
 • رییس بنیاد نخبگان خراسان رضوی از پرداخت وام 80 میلیونی مسکن و معافیت از خدمت نخبگان با حمایت بنیاد ملی نخبگان خبر داد.

  به گزارش خبرنگار علمی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خراسان، دکتر جواد سرگل‌زایی در نشست مشترک با مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی ؛وی با عنوان اینکه «دانش آموزان دارای رتبه‌های برتر کنکور نیز در سطح دوم این دسته‌بندی قرار دارند» گفت: به دانش آموزانی که موفق به کسب

  رتبه‌های 1تا 150 در گروه آزمایشی ریاضی و فیزیک آزمون سراسری

  رتبه‌های 1تا 100 دو گروه آزمایشی تجربی و علوم انسانی

  رتبه‌های 1تا 40 گروه آزمایشی هنر

  تسهیلات مختلفی نظیر پرداخت وام مسکن 80 میلیون تومانی، معافیت از خدمت پسران، سفر حج عمره، جذب هیات علمی دانشگاه‌ها و دیگر کمک‌های مالی تعلق می‌گیرد.

  سهیلاتی مشابه تسهیلات دانش آموزان برتر کنکور و رتبه برتر‌های المپیادی با تفاوت وام مسکن 50 میلیون تومانی شامل حال دانش آموزانی که موفق به کسب مدال نقره و برنز المپیاد‌های علمی دانش آموزی شده‌اند نیز می‌شود.

  منبع : ایسنا

  اطلاعات دانلود
  درباره مجموعه

  محمد قربانی هستم؛بعد از گذراندن دوره تحصیلات دبیرستان و کنکور در رشته ریاضی به صلاحدید اساتیدم آغاز به مطالعه دروس رشته تجربی کردم و در کنکور این رشته شرکت کردم،در نهایت موفق به ورود در رشته پزشکی سراسری شدم،هدف از تاسیس این وبگاه نیز به اشتراک گذاشتن تجربیات خودم و توسعه عدالت آموزشی با کمترین هزینه می باشد. سعی نموده ام جزوات زیستی که خودم آنها را نوشته ام در بخش جزومیکس قرار بدهم. همچنین برخی از خلاصه نویسی های زیست را نیز صرفا در اختیار داوطلبان خودم قرار میدهم. تابحال توانسته ام تجربیات ارزشمندی را در اختیار داوطلبان قرار بدهم و انها نیز با سعی و تلاش خود توانسته اند به رشته و هدف دلخواهشان برسند.

  برچسب ها

  مطالب مرتبط
  lea2 good news accept mathematic book
  نظرات دیگران درباره این مطلب  میهن اسکریپت
  میهن اسکریپت
  میهن اسکریپت