میهن اسکریپت
طرح ویژه ای داریم برنامه ریزی
ارتباط با مشاور
با ما باشید
ارتباط مستقیم عضویت در کانال تلگرام سایت ویدیئوهای ما در آپارات
همگام با کار خیر
مؤسسه خیریه محک
آخرین مصاحبه ها
آرشیو مصاحبه ها
میهن اسکریپت
 • نویسنده : Admin | نوشته شده در: 16 اکتبر2015
 • معاون سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی گفت:‌سایت فروش اینترنتی کتاب‌‌های درسی ویژه داوطلبان آزاد، معلمان و دانش‌آموزان افغانستانی که موفق به دریافت کد 10 رقمی نشده‌ و هنوز کتاب‌های درسی را تهیه نکرده‌اند،‌مجدد از فردا بازگشایی می‌شود.

  سید حسین طلایی زواره معاون سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم در پاسخ به این پرسش که تعدادی از داوطلبان آزاد طی تماسی اعلام کرده‌اند که سایت فروش اینترنتی کتاب‌های درسی به منظور تهیه کتاب‌های دوره پیش دانشگاهی برای این گروه از داوطلبان فعال نشده است و آنها برای خرید کتاب از بازار آزاد مجبور به پرداخت 95 هزار تومان هزینه هستند، اظهار داشت:‌ تیم فعال سازی سایت اینترنتی فروش کتاب‌های درسی با مشکلی مواجه شد به همین دلیل کار به روزرسانی سایت با تأخیر مواجه شد.

  وی افزود:‌ سایت فروش اینترنتی کتاب‌های درسی از فردا مجدد بازگشایی می‌شود و داوطلبان آزاد، معلمان و دانش‌آموزان افغانستانی که کد 10 رقمی را نداشته و نتوانستند کتاب‌های درسی را تهیه کنند، با مراجعه به سایت کتاب‌های درسی می‌توانند اقدام به خرید کتاب‌ها به همان قیمت دولتی کنند.این سایت تا اوایل آبان فعال است.

  معاون سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی گفت:‌ اصلاح فرایند توزیع به‌عنوان یکی از اهداف طرح توزیع الکترونیکی کتاب‌های درسی است که موجب کاهش هزینه‌‌ها و افزایش بهره‌وری می‌شود. ایجاد آرامش نسبی برای دانش‌آموزان و خانواده‌ آنان برای تأمین به موقع کتاب، یکی دیگر از اهداف این طرح است. توزیع الکترونیکی همچنین از دغدغه خانوده‌ها برای تهیه کتاب در بازار سیاه و فروش غیر قانونی، پیشگیری می‌کند.

  وی بیان کرد:‌ امسال برای نخستین بار و به صورت آزمایشی کتاب‌های درسی دوره پیش دانشگاهی در تمام کشور و کتاب‌های درسی دوره ابتدایی در شهر تهران به صورت اینترنتی به فروش رسید.

  به گزارش تسنیم، داوطلبان برای خرید اینترنتی کتاب‌های درسی باید به سایت www.irtextbook.ir مراجعه کنند.


  اطلاعات دانلود
  درباره مجموعه

  محمد قربانی هستم؛بعد از گذراندن دوره تحصیلات دبیرستان و کنکور در رشته ریاضی به صلاحدید اساتیدم آغاز به مطالعه دروس رشته تجربی کردم و در کنکور این رشته شرکت کردم،در نهایت موفق به ورود در رشته پزشکی سراسری شدم،هدف از تاسیس این وبگاه نیز به اشتراک گذاشتن تجربیات خودم و توسعه عدالت آموزشی با کمترین هزینه می باشد. سعی نموده ام جزوات زیستی که خودم آنها را نوشته ام در بخش جزومیکس قرار بدهم. همچنین برخی از خلاصه نویسی های زیست را نیز صرفا در اختیار داوطلبان خودم قرار میدهم. تابحال توانسته ام تجربیات ارزشمندی را در اختیار داوطلبان قرار بدهم و انها نیز با سعی و تلاش خود توانسته اند به رشته و هدف دلخواهشان برسند.

  برچسب ها

  مطالب مرتبط
  norouz accept
  نظرات دیگران درباره این مطلب  میهن اسکریپت
  میهن اسکریپت
  میهن اسکریپت