میهن اسکریپت
طرح ویژه ای داریم برنامه ریزی
ارتباط با مشاور
با ما باشید
ارتباط مستقیم عضویت در کانال تلگرام سایت ویدیئوهای ما در آپارات
همگام با کار خیر
مؤسسه خیریه محک
آخرین مصاحبه ها
آرشیو مصاحبه ها
میهن اسکریپت
 • نویسنده : Admin | نوشته شده در: 23 سپتامبر2015
 • دبیر کل شورای عالی آموزش و پرورش با اعلام این خبر که طرح ترمیم معدل دیپلم حتما در ریاست جمهوری تصویب می شود، دغدغه دانش آموزان را بار دیگر به امید تبدیل کرد.

  مهدی نوید ادهم، دبیر کل شورای عالی آموزش و پرورش درباره آخرین وضعیت طرح ترمیم معدل به جام جم آنلاین می گوید: طرح هفته گذشته به ریاست جمهوری ارسال شده است و باید منتظر طی شدن مراحل تصویب و تدوین آیین نامه اجرایی آن باشیم .
  وی درباره نگرانی تعدادی از دانش آموزان نسبت به تایید نشدن طرح در ریاست جمهوری تأکید می کند: تاکنون هر طرحی که در شورای عالی آموزش و پرورش تصویب شده است، توسط ریاست محترم جمهوری نیز مورد تایید قرار گرفته است به همین دلیل به تصویب تقریبا صد درصدی این طرح نیز اطمینان داریم .

  دبیر کل شورای عالی آموزش و پرورش درباره انتقادات مطرح شده از سوی برخی آموزشگاهها، اولیای دانش آموزان معدل بالا می گوید: اعضای شورا با تصویب این طرح به دنبال ارائه فرصتی مجدد برای دانش آموزان متقاضی و ایجاد آرامش خاطر در آنان و خانواده های محترمشان بوده است تا در صورت اجرای طرح تصویب شده مجلس در زمینه حذف کنکور مشکلی برای عده ای از دانش آموزان پیش نیاید.
  به گفته وی احتمال اجرای این قانون در سالجاری امکانپذیر نیست و دانش آموزان می توانند از فواید این طرح از سال آینده بهره مند شوند.

  نوید ادهم در پایان اظهارات خود از مسئولان وزارت علوم و سازمان سنجش خواستار اجرای مصوبه حذف کنکور شد.

  منبع:جام جم آنلاین

  لینک کامل خبر:
  جام جم آنلاین-طرح ترمیم معدل دیپلم در ریاست جمهوری قطعا تصویب می شود


  اطلاعات دانلود
  درباره مجموعه

  محمد قربانی هستم؛بعد از گذراندن دوره تحصیلات دبیرستان و کنکور در رشته ریاضی به صلاحدید اساتیدم آغاز به مطالعه دروس رشته تجربی کردم و در کنکور این رشته شرکت کردم،در نهایت موفق به ورود در رشته پزشکی سراسری شدم،هدف از تاسیس این وبگاه نیز به اشتراک گذاشتن تجربیات خودم و توسعه عدالت آموزشی با کمترین هزینه می باشد. سعی نموده ام جزوات زیستی که خودم آنها را نوشته ام در بخش جزومیکس قرار بدهم. همچنین برخی از خلاصه نویسی های زیست را نیز صرفا در اختیار داوطلبان خودم قرار میدهم. تابحال توانسته ام تجربیات ارزشمندی را در اختیار داوطلبان قرار بدهم و انها نیز با سعی و تلاش خود توانسته اند به رشته و هدف دلخواهشان برسند.

  برچسب ها

  مطالب مرتبط
  accept statics
  نظرات دیگران درباره این مطلب  میهن اسکریپت
  میهن اسکریپت
  میهن اسکریپت