میهن اسکریپت
طرح ویژه ای داریم برنامه ریزی
ارتباط با مشاور
با ما باشید
ارتباط مستقیم عضویت در کانال تلگرام سایت ویدیئوهای ما در آپارات
همگام با کار خیر
مؤسسه خیریه محک
آخرین مصاحبه ها
آرشیو مصاحبه ها
میهن اسکریپت
 • نویسنده : Admin | نوشته شده در: 23 سپتامبر2015
 • رضامراد صحرایی معاون دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاهخبرگزاری فارس،‌ پیرامون وضعیت و هزینه‌های خوابگاه‌های دانشجویی این دانشگاه، گفت: دانشگاه علامه هر ساله میزبان حدود 4هزار دانشجو خوابگاهی است و خوشبختانه در سال تحصیلی جدید توانسته‌ایم برای همه دانشجویان جدیدالورود، اعم از روزانه و شبانه امکان خوابگاهی فراهم کنیم.

  وی اظهار داشت: ما در دفترچه کنکور اعلام کرده بودیم که به دانشجویان شبانه خوابگاه نمی‌دهیم ولی با پیگیری‌هایی که انجام شد و حمایت رئیس دانشگاه، اماکنی را برای این دانشجویان در نظر گرفتیم.

  صحرایی خاطرنشان کرد: بعد از اینکه بخش قابل توجهی از دختران و پسران دانشجو که مربوط به پردیس دهکده المپیک هستند، تجمیع شدند، مابقی دانشجویان دختر سطح شهر را نیز در خوابگاه شهید معینیان تجمیع کردیم.

  وی افزود: تلاش ما بر این بوده که دانشجویان در خوابگاه‌هایی باشند که به دانشکده‌شان نزدیک است و در این راستا تغییراتی را ایجاد کرده‌ایم. بسیاری از خوابگاه‌ها را هم بازسازی و بهسازی کرده‌ایم تا دانشجویان در آرامش به تحصیل بپردازند.

  معاون دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی یادآور شد: با وجود اینکه اینکه پیشنهاد شده بود شهریه خوابگاه‌های شبانه ما  20 درصد افزایش داشته باشد، هیات رئیسه دانشگاه 10 درصد آن را کاهش داد که با توجه به این موضوع فقط 10 درصد شهریه خوابگاه‌های شبانه نسبت به سال گذشته اضافه شد.

  وی ادامه داد: شهریه خوابگاه‌های روزانه نیز مطابق با ابلاغیه صندوق رفاه دانشجویان مشخص می‌شود و ما دخالتی در افزایش یا کاهش شهریه‌های خوابگاه‌های روزانه نداریم و همان ابلاغیه را اجرا می‌کنیم.


  اطلاعات دانلود
  درباره مجموعه

  محمد قربانی هستم؛بعد از گذراندن دوره تحصیلات دبیرستان و کنکور در رشته ریاضی به صلاحدید اساتیدم آغاز به مطالعه دروس رشته تجربی کردم و در کنکور این رشته شرکت کردم،در نهایت موفق به ورود در رشته پزشکی سراسری شدم،هدف از تاسیس این وبگاه نیز به اشتراک گذاشتن تجربیات خودم و توسعه عدالت آموزشی با کمترین هزینه می باشد. سعی نموده ام جزوات زیستی که خودم آنها را نوشته ام در بخش جزومیکس قرار بدهم. همچنین برخی از خلاصه نویسی های زیست را نیز صرفا در اختیار داوطلبان خودم قرار میدهم. تابحال توانسته ام تجربیات ارزشمندی را در اختیار داوطلبان قرار بدهم و انها نیز با سعی و تلاش خود توانسته اند به رشته و هدف دلخواهشان برسند.

  برچسب ها

  مطالب مرتبط
  statics question
  نظرات دیگران درباره این مطلب  میهن اسکریپت
  میهن اسکریپت
  میهن اسکریپت