میهن اسکریپت
طرح ویژه ای داریم برنامه ریزی
ارتباط با مشاور
با ما باشید
ارتباط مستقیم عضویت در کانال تلگرام سایت ویدیئوهای ما در آپارات
همگام با کار خیر
مؤسسه خیریه محک
آخرین مصاحبه ها
آرشیو مصاحبه ها
میهن اسکریپت
 • نویسنده : Admin | نوشته شده در: 11 آگوست2015
 • لیدا نیک روش در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم درخصوص توزیع کتاب‌های درسی اظهار داشت:‌کتاب‌های درسی دوره متوسطه اول و دوم از تاریخ 15 شهریور در سطح استان‌ها و از 18 شهریور در تهران و البرز از طریق کتاب فروشی‌ها توزیع می‌شود.

  وی افزود:‌ کتاب‌های درسی دانش‌آموزان دوره ابتدایی، پیش دانشگاهی و فنی و حرفه‌ای از طریق مدارس توزیع می‌شود و بر این اساس استان‌ها از تاریخ 21 شهریور کتاب‌ها را در اختیار مدارس قرار می‌دهند تا در روز اول مهر آن را به دانش‌آموزان تحویل دهند.

  ** تمدید فروش اینترنتی کتب درسی تا پایان مرداد

  مدیر کل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به فروش اینترنتی کتاب‌های درسی دانش‌آموزان دوره پیش دانشگاهی و دوره ابتدایی شهر تهران گفت:‌تا کنون بیش از 450 هزار دانش آموز در مناطق 19گانه شهر تهران در دوره ابتدایی و 150 هزار دانش آموز در دوره پیش دانشگاهی اقدام به ثبت‌نام اینترنتی کتاب‌های درسی کرده‌اند.

  ** نحوه ثبت نام اینترنتی کتب درسی توسط دانش‌آموزان افغانستانی

  نیک روش ادامه داد:‌با توجه به اینکه برخی از خانواده‌ها به اینترنت دسترسی ندارند یا با این موضوع آشنا نیستند به منظور رفاه حال آنها ثبت‌نام را تا پایان مرداد تمدید کردیم و خانواده‌هایی که امکان ثبت‌نام اینترنتی ندارند، می‌توانند به مدارس مراجعه کرده و مدیر مدرسه به صورت گروهی اقدام به ثبت‌نام آنها می‌کند.

  وی افزود:‌برای دانش آموزان افغانستانی نیز کد 10 رقمی طراحی کرده و در اختیار مدرسه قرار داده‌ایم. مدارس از نیمه شهریور اقدام به ثبت‌نام اینترنتی کتاب‌های درسی این دانش آموزان می‌کنند.


  اطلاعات دانلود
  درباره مجموعه

  محمد قربانی هستم؛بعد از گذراندن دوره تحصیلات دبیرستان و کنکور در رشته ریاضی به صلاحدید اساتیدم آغاز به مطالعه دروس رشته تجربی کردم و در کنکور این رشته شرکت کردم،در نهایت موفق به ورود در رشته پزشکی سراسری شدم،هدف از تاسیس این وبگاه نیز به اشتراک گذاشتن تجربیات خودم و توسعه عدالت آموزشی با کمترین هزینه می باشد. سعی نموده ام جزوات زیستی که خودم آنها را نوشته ام در بخش جزومیکس قرار بدهم. همچنین برخی از خلاصه نویسی های زیست را نیز صرفا در اختیار داوطلبان خودم قرار میدهم. تابحال توانسته ام تجربیات ارزشمندی را در اختیار داوطلبان قرار بدهم و انها نیز با سعی و تلاش خود توانسته اند به رشته و هدف دلخواهشان برسند.

  برچسب ها

  مطالب مرتبط
  نظرات دیگران درباره این مطلب  میهن اسکریپت
  میهن اسکریپت
  میهن اسکریپت