میهن اسکریپت
طرح ویژه ای داریم برنامه ریزی
ارتباط با مشاور
با ما باشید
ارتباط مستقیم عضویت در کانال تلگرام سایت ویدیئوهای ما در آپارات
همگام با کار خیر
مؤسسه خیریه محک
آخرین مصاحبه ها
آرشیو مصاحبه ها
میهن اسکریپت
 • نویسنده : Admin | نوشته شده در: 22 ژوئن2015
 • رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم‎آباد گفت: رشته پرستاری این واحد براساس نیاز منطقه تاسیس شد.

  به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، یدالله ملکی در جمع خبرنگاران، افزود: رشته پرستاری پایه رشته پیراپزشکی و پزشکی محسوب می‎شود.

  وی اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی با توجه به شیب نزولی در پذیرش دانشجو باید بخش پزشکی خود را تقویت کند، زیرا رشته‌های پزشکی و پیراپزشکی مورد نیاز جامعه است و از طرف دیگر جامعه از رشته‎های علوم انسانی و فنی مهندسی اشباع شده‎اند، بنابراین این رشته‌ها هم نیاز دانشگاه آزاد و هم نیاز جامعه محسوب می‎شوند.

  رئیس واحد خرم‎آباد تصریح کرد: استان لرستان قطب پزشکی قوی نیست و با توجه به پتانسیلی که در این واحد است، امیدواریم ظرف 2-3 سال‌آینده چند رشته پیراپزشکی را اضافه کنیم تا به امکانات دایر کردن رشته پزشکی برسیم.

  ملکی اضافه کرد: استقبال از این رشته در سطح استان و منطقه بسیار زیاد است و تاسیس رشته پرستاری نیز براساس همین نیاز و پتانسیل منطقه صورت گرفت.


  اطلاعات دانلود
  درباره مجموعه

  محمد قربانی هستم؛بعد از گذراندن دوره تحصیلات دبیرستان و کنکور در رشته ریاضی به صلاحدید اساتیدم آغاز به مطالعه دروس رشته تجربی کردم و در کنکور این رشته شرکت کردم،در نهایت موفق به ورود در رشته پزشکی سراسری شدم،هدف از تاسیس این وبگاه نیز به اشتراک گذاشتن تجربیات خودم و توسعه عدالت آموزشی با کمترین هزینه می باشد. سعی نموده ام جزوات زیستی که خودم آنها را نوشته ام در بخش جزومیکس قرار بدهم. همچنین برخی از خلاصه نویسی های زیست را نیز صرفا در اختیار داوطلبان خودم قرار میدهم. تابحال توانسته ام تجربیات ارزشمندی را در اختیار داوطلبان قرار بدهم و انها نیز با سعی و تلاش خود توانسته اند به رشته و هدف دلخواهشان برسند.

  برچسب ها

  مطالب مرتبط
  statics
  نظرات دیگران درباره این مطلب  میهن اسکریپت
  میهن اسکریپت
  میهن اسکریپت