میهن اسکریپت
طرح ویژه ای داریم برنامه ریزی
ارتباط با مشاور
با ما باشید
ارتباط مستقیم عضویت در کانال تلگرام سایت ویدیئوهای ما در آپارات
همگام با کار خیر
مؤسسه خیریه محک
آخرین مصاحبه ها
آرشیو مصاحبه ها
میهن اسکریپت
 • نویسنده : Admin | نوشته شده در: 1 آگوست2015
 • رتبه 7 کنکور سراسری سال94 در رشته تجربی گفت: توصیه‌ام به کنکوری‌ها این است که هرگز ناامید نشوند.

  کیارش زارع در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خراسان جنوبی، گفت: عمده دلایل موفقیتم را کمک‌های خانواده، معلم‌ها، تلاش و چند سال برنامه‌ریزی درست برای مطالعه می دانم.

  وی افزود: قصد دارم در رشته پزشکی دانشگاه تهران و بعداز آن در رشته چشم پزشکی ادامه تحصیل دهم.البته غیر از پزشکی به داروسازی نیز علاقه دارم.

  وی با بیان اینکه روزی هشت ساعت را به مطالعه دروس کنکور اختصاص می‌دادم، گفت: هربخش از هر درسی راکه می‌خواندم 4 روز بعد دوباره آن را مرور می‌کردم، چرا که معتقدم مطلب را اینگونه بهتر یاد می‌گیرم.

  رتبه 7 کنکور 94 در رشته تجربی با بیان اینکه معلمین مدرسه تاثیر زیادی در موفقیتم داشتند، افزود: علاوه بر مطالعه کتب درسی از کتب کمک آموزشی هم استفاده کردم.

  کیارش زارع 18 ساله متولد بیرجند است و دیپلم خودرا از دبیرستان استعدادهای درخشان بیرجند دریافت کرده و در کنکور امسال موفق به کسب رتبه هفتم کشور در رشته تجربی شد.


  اطلاعات دانلود
  درباره مجموعه

  محمد قربانی هستم؛بعد از گذراندن دوره تحصیلات دبیرستان و کنکور در رشته ریاضی به صلاحدید اساتیدم آغاز به مطالعه دروس رشته تجربی کردم و در کنکور این رشته شرکت کردم،در نهایت موفق به ورود در رشته پزشکی سراسری شدم،هدف از تاسیس این وبگاه نیز به اشتراک گذاشتن تجربیات خودم و توسعه عدالت آموزشی با کمترین هزینه می باشد. سعی نموده ام جزوات زیستی که خودم آنها را نوشته ام در بخش جزومیکس قرار بدهم. همچنین برخی از خلاصه نویسی های زیست را نیز صرفا در اختیار داوطلبان خودم قرار میدهم. تابحال توانسته ام تجربیات ارزشمندی را در اختیار داوطلبان قرار بدهم و انها نیز با سعی و تلاش خود توانسته اند به رشته و هدف دلخواهشان برسند.

  برچسب ها

  مطالب مرتبط
  math accept
  نظرات دیگران درباره این مطلب  میهن اسکریپت
  میهن اسکریپت
  میهن اسکریپت