میهن اسکریپت
طرح ویژه ای داریم برنامه ریزی
ارتباط با مشاور
با ما باشید
ارتباط مستقیم عضویت در کانال تلگرام سایت ویدیئوهای ما در آپارات
همگام با کار خیر
مؤسسه خیریه محک
آخرین مصاحبه ها
آرشیو مصاحبه ها
میهن اسکریپت
 • نویسنده : Admin | نوشته شده در: 1 آگوست2015
 • رییس دانشگاه گیلان گفت: دانشگاه گیلان به داوطلبان ممتاز کنکور سال جاری که این دانشگاه را برای تحصیل انتخاب کنند تسهیلات ویژه‌ای ارائه می‌دهد.

  دکتر احمد رضی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه گیلان، ضمن تبریک موفقیت داوطلبان برتر بخاطر کسب رتبه مناسب برای ورود به دانشگاه اظهار کرد: دانشگاه گیلان به داوطلبان ممتاز کنکور سال جاری که این دانشگاه را برای تحصیل انتخاب کنند تسهیلات ویژه‌ای ارائه می‌دهد.

  وی تصریح کرد: به کلیه پذیرفته‌شدگان حائز رتبه کشوری برای مدت چهار ترم تحصیلی ماهیانه سه میلیون و 500 هزار ریال کمک هزینه تحصیلی پرداخت می‌شود.

  رییس دانشگاه گیلان یادآور شد: دارندگان رتبه کشوری 500 و کمتر از آن در گروه آزمایشی ریاضی و فیزیک، دارندگان رتبه کشوری 1500 و کمتر از آن در گروه علوم تجربی و دارندگان رتبه کشوری 250 و کمتر از آن در گروه علوم انسانی شامل دریافت کمک هزینه تحصیلی می‌شوند.

  دکتر رضی در پایان خاطرنشان کرد: کلیه پذیرفته‌شدگان حائز رتبه کشوری کمتر از 1000با رعایت مقررات در اولویت استفاده از خوابگاه قرار می‌گیرند.


  اطلاعات دانلود
  درباره مجموعه

  محمد قربانی هستم؛بعد از گذراندن دوره تحصیلات دبیرستان و کنکور در رشته ریاضی به صلاحدید اساتیدم آغاز به مطالعه دروس رشته تجربی کردم و در کنکور این رشته شرکت کردم،در نهایت موفق به ورود در رشته پزشکی سراسری شدم،هدف از تاسیس این وبگاه نیز به اشتراک گذاشتن تجربیات خودم و توسعه عدالت آموزشی با کمترین هزینه می باشد. سعی نموده ام جزوات زیستی که خودم آنها را نوشته ام در بخش جزومیکس قرار بدهم. همچنین برخی از خلاصه نویسی های زیست را نیز صرفا در اختیار داوطلبان خودم قرار میدهم. تابحال توانسته ام تجربیات ارزشمندی را در اختیار داوطلبان قرار بدهم و انها نیز با سعی و تلاش خود توانسته اند به رشته و هدف دلخواهشان برسند.

  برچسب ها

  مطالب مرتبط
  AmarShimiKonkoor90-94 choose
  نظرات دیگران درباره این مطلب  میهن اسکریپت
  میهن اسکریپت
  میهن اسکریپت