میهن اسکریپت
طرح ویژه ای داریم برنامه ریزی
ارتباط با مشاور
با ما باشید
ارتباط مستقیم عضویت در کانال تلگرام سایت ویدیئوهای ما در آپارات
همگام با کار خیر
مؤسسه خیریه محک
آخرین مصاحبه ها
آرشیو مصاحبه ها
میهن اسکریپت
 • نویسنده : Admin | نوشته شده در: 18 جولای2015
 • سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران با اشاره به اینکه اسامی آموزشگا‌ه‌های خصوصی دارای مجوز از سوی آموزش‌وپرورش اعلام شده است،‌گفت:‌اگر تخلفی در زمینه شهریه‌ها از طرف آموزشگاه‌ها صورت گیرد با توجه به نوع تخلف با آنها برخورد قانونی می‌شود.

  مسعود ثقفی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم در رابطه با نظارت بر آموزشگاه‌های کنکور توسط آموزش و پرورش شهر تهران اظهار داشت: در سایت آموزش و پرورش شهر تهران اسامی تمامی آموزشگاه‌هایی که آموزش و پرورش تایید کرده به تفکیک منطقه و نوع فعالیتشان قابل مشاهده است. به تمامی آموزشگاه‌هایی که با مجوز آموزش و پرورش مشغول به فعالیت هستند قیمت کلاس‌ها ابلاغ شده است و باید در داخل موسسه تمامی شهریه‌ها در معرض دید مراجعه‌کنندگان قرار گیرد.

  وی افزود: شهریه کلاس‌های مورد تایید آموزش و پرورش توسط شورایی در وزارت آموزش و پرورش تعیین و این شهریه‌ها از طریق سازمان مدارس غیردولتی به آموزشگاه‌ها ابلاغ می‌شود و اینکه آیا دریافت این شهریه‌ها در آموزشگاه‌ها رعایت می‌شود یا خیر توسط واحد‌های نظارتی آموزش و پرورش مورد بررسی قرار می‌گیرد.

  سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران گفت:‌اگر تخلفی در زمینه دریافت شهریه‌ها از طرف آموزشگاه‌ها صورت گیرد با توجه به نوع تخلف با آنها برخورد قانونی می‌شود که این برخورد الزاما پلمب نیست برخی تخلفات شامل جریمه می‌شود اما اگر تخلفات صورت گرفته سنگین باشد در آن زمان مجوز این موسسات لغو می‌شود و کسی که یک بار مجوزش لغو شده دیگر نمی‌تواند درخواست مجوز کند.

  به گفته ثقفی این موسسات اجازه برگزاری کلاس به صورت مختلط را ندارند.


  اطلاعات دانلود
  درباره مجموعه

  محمد قربانی هستم؛بعد از گذراندن دوره تحصیلات دبیرستان و کنکور در رشته ریاضی به صلاحدید اساتیدم آغاز به مطالعه دروس رشته تجربی کردم و در کنکور این رشته شرکت کردم،در نهایت موفق به ورود در رشته پزشکی سراسری شدم،هدف از تاسیس این وبگاه نیز به اشتراک گذاشتن تجربیات خودم و توسعه عدالت آموزشی با کمترین هزینه می باشد. سعی نموده ام جزوات زیستی که خودم آنها را نوشته ام در بخش جزومیکس قرار بدهم. همچنین برخی از خلاصه نویسی های زیست را نیز صرفا در اختیار داوطلبان خودم قرار میدهم. تابحال توانسته ام تجربیات ارزشمندی را در اختیار داوطلبان قرار بدهم و انها نیز با سعی و تلاش خود توانسته اند به رشته و هدف دلخواهشان برسند.

  برچسب ها

  مطالب مرتبط
  accept start
  نظرات دیگران درباره این مطلب  میهن اسکریپت
  میهن اسکریپت
  میهن اسکریپت