میهن اسکریپت
طرح ویژه ای داریم برنامه ریزی
ارتباط با مشاور
با ما باشید
ارتباط مستقیم عضویت در کانال تلگرام سایت ویدیئوهای ما در آپارات
همگام با کار خیر
مؤسسه خیریه محک
آخرین مصاحبه ها
آرشیو مصاحبه ها
میهن اسکریپت
 • نویسنده : Admin | نوشته شده در: 3 مه2016
 • عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: قانون سنجش و پذیرش دانشجو به گونه‌ای اصلاح می‌شود که سهم سوابق تحصیلی در کنکور اعمال شود و این موضوع فردا در صحن علنی مجلس بررسی و رأی‌گیری خواهد شد.

  رضا صابری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم در رابطه با سرنوشت اعمال سوابق تحصیلی در کنکور اظهار داشت: مجلس به طرح دو فوریتی اصلاح اجرای قانون سنجش و پذیرش دانشجو در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور رای داد.

  وی افزود:‌ کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس نیز در این رابطه جلسه‌ای را برگزار کرد و مقرر شد تا مصوبه قبلی قانون سنجش و پذیرش دانشجو به گونه‌ای اصلاح شود که رأی دیوان عدالت اداری نیز اجرایی شود.

  عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت:‌ قانون سنجش و پذیرش دانشجو به گونه‌ای تغییر خواهد کرد که سوابق تحصیلی در کنکور 95 نیز مؤثر باشد و این موضوع فردا در صحن علنی مجلس بررسی و رأی‌گیری خواهد شد.

  به گزارش تسنیم، 16 بهمن سال 94 هیئت عمومی دیوان عدالت اداری بند دوم مصوبه شورای سنجش و پذیرش دانشجو مبنی بر تأثیر 25 درصدی معدل سال سوم متوسطه در کنکور را برای داوطلبانی که طی سال‌های 84 تا 92 دیپلم گرفته‌اند مغایر قانون دانست و ابطال کرد.


  اطلاعات دانلود
  درباره مجموعه

  محمد قربانی هستم؛بعد از گذراندن دوره تحصیلات دبیرستان و کنکور در رشته ریاضی به صلاحدید اساتیدم آغاز به مطالعه دروس رشته تجربی کردم و در کنکور این رشته شرکت کردم،در نهایت موفق به ورود در رشته پزشکی سراسری شدم،هدف از تاسیس این وبگاه نیز به اشتراک گذاشتن تجربیات خودم و توسعه عدالت آموزشی با کمترین هزینه می باشد. سعی نموده ام جزوات زیستی که خودم آنها را نوشته ام در بخش جزومیکس قرار بدهم. همچنین برخی از خلاصه نویسی های زیست را نیز صرفا در اختیار داوطلبان خودم قرار میدهم. تابحال توانسته ام تجربیات ارزشمندی را در اختیار داوطلبان قرار بدهم و انها نیز با سعی و تلاش خود توانسته اند به رشته و هدف دلخواهشان برسند.

  برچسب ها

  مطالب مرتبط
  lea1 profile2447 advance
  نظرات دیگران درباره این مطلب  میهن اسکریپت
  میهن اسکریپت
  میهن اسکریپت