میهن اسکریپت
طرح ویژه ای داریم برنامه ریزی
ارتباط با مشاور
با ما باشید
ارتباط مستقیم عضویت در کانال تلگرام سایت ویدیئوهای ما در آپارات
همگام با کار خیر
مؤسسه خیریه محک
آخرین مصاحبه ها
آرشیو مصاحبه ها
میهن اسکریپت
 • نویسنده : Admin | نوشته شده در: 16 ژوئن2016
 • خیلی هاتون وقتی تماس میگیرین؛میگین بریدم!چیکار کنم اخه؟ حس درس رو ندارم!! اما بچه ها اینجاست که برنده اصلی مشخص میشه.خیلی از ماها تلاشمون رو میکنیم اما وقتی میرسیم به 10 متری نقطه پایان بریدیم و بی خیال میشیم.اما اون عده کم با وجود اینکه خسته هستند ادامه میدن و پیروز می شن.

  از طرفی به نظر من اون چیزی که باعث عدم عمل ما میشه یه ترس درونی هستش!ترس از اینکه یه وقت شکست بخوری!! اما مگه این همه آزمون آزمایشی دادی،تست زدی توش 1 بارم شکست نبوده؟؟ پس اون درد شکست رو به یاد خودت بیار،اون حس ناامیدی که کاری کنی دیگه تکرار نشه واست.

  اصلا چرا تو هر کاری که میکنی واسه این بوده که دیگران رو خوشحال کنی؟مگه قراره برای اونا زندگی کنی؟؟ چرا بهانه میتراشی که بله اگه من شرایطم ایده آل بود خوب میخوندم و … پس بهتره دست از کار بکشم و بزارم واسه سال بعد کنکورمو!! اما واقعا این مطلب رو تو ذهنت داری که؛ممکنه این وقت و فرصتی رو که الان داری رو سال بعد نداشته باشی؟!

  تــــو بزرگی.قرار نیست بدون اینکه استعدادهات رو به همه نشون بدی ،همه اونها رو با خودت به خاک ببری.کاری که خیلی از آدم ها میکنن.خیلی از ما ها نمیدونیم اصلا معنی تلاش و موفقیت چیه؟! یک سری تعریف میکنیم که خوب بله من همین که مشغول به درس خوندن باشم کافیه.از صبح تـــا شب. باید بفهمی چطور به سوی هدفت حرکت کنی.باید این رو بفهمی که ی چیزایی هست تو این دنیا که فقط تو میتونی انجامش بدی.فقط تو ذهن تو جرقه اش هست.پس تلاش کن واسه اون.

  اینکه جنابعالی بخای خودت رو سرگرم کارهای ساده کنی؛مطمئن باش که ساده می بازی.اما اگه رشته ای که به سختی براش تلاش میکنی رو بیاری،بدون که این سختی شیرینی دلچسبی داره.

  پس اینطور نباش که ؛ هر روز 1 روز به گذشته و عادت های قبلیت اضافه کنی.این عادات غلط رو دور بریز.هدف گذاری کن 1 مهر قراره کجا باشی؟1 سال دیگه چیکارا کنی.اینا مهمه.برنامه ریزی کن و ی اراده و پشتکار قوی . بسم ا…

  http://overmind.ir/image/motivation.PNG

  سعی میکنم این مطلب رو براتون ادامه بدم 🙂
  ارادتمند تون محمد قربانی


  اطلاعات دانلود
  درباره مجموعه

  محمد قربانی هستم؛بعد از گذراندن دوره تحصیلات دبیرستان و کنکور در رشته ریاضی به صلاحدید اساتیدم آغاز به مطالعه دروس رشته تجربی کردم و در کنکور این رشته شرکت کردم،در نهایت موفق به ورود در رشته پزشکی سراسری شدم،هدف از تاسیس این وبگاه نیز به اشتراک گذاشتن تجربیات خودم و توسعه عدالت آموزشی با کمترین هزینه می باشد. سعی نموده ام جزوات زیستی که خودم آنها را نوشته ام در بخش جزومیکس قرار بدهم. همچنین برخی از خلاصه نویسی های زیست را نیز صرفا در اختیار داوطلبان خودم قرار میدهم. تابحال توانسته ام تجربیات ارزشمندی را در اختیار داوطلبان قرار بدهم و انها نیز با سعی و تلاش خود توانسته اند به رشته و هدف دلخواهشان برسند.

  مطالب مرتبط
  treew u can suc match hot news failure FOLLOW DREAMS
  نظرات دیگران درباره این مطلب  میهن اسکریپت
  میهن اسکریپت
  میهن اسکریپت