میهن اسکریپت
طرح ویژه ای داریم برنامه ریزی
ارتباط با مشاور
با ما باشید
ارتباط مستقیم عضویت در کانال تلگرام سایت ویدیئوهای ما در آپارات
همگام با کار خیر
مؤسسه خیریه محک
آخرین مصاحبه ها
آرشیو مصاحبه ها
میهن اسکریپت
 • نویسنده : Admin | نوشته شده در: 11 اکتبر2016
 • پذیرش داوطلبان جهت مشاوره و برنامه ریزی

  عزیزانی که تمایل به استفاده از خدمات راهنمایی و برنامه ریزی مجموعه ذهن برتر (زیر نظر مستقیم دکتر قربانی) دارند،میتوانند با شماره تماس 09140858266 تماس حاصل نمایند.

   

  ⚠️ دقت داشته باشید؛

  ? پیشرفت شما برای ما مهم است،پس اگر در طول مدت راهنمایی و برنامه ریزی 2 ماهه پیشرفتی نداشته باشید،می توانید از ادامه کار انصراف دهید.

  ? وقت شما برای ما مهم است،پس باید از تنبلی بی مورد،روش های مطالعاتی بی کیفیت،هدر دادن وقت با منابع بیهوده و … خودداری کنید.

  ? آینده شما برای ما مهم است،پس برای احترام به زحمات پدر و مادر،خانواده و بیشتر از همه خودتون،باید فشار و خستگی های دوران کنکور رو تحمل کنید.

  ? ما نمی توانیم به شما حرف های غیرواقع بینانه بگوییم،بهتر است با حقیقت رو به رو شویم تا اینکه خودمان را فریب بدهیم.

   

  پس اگر با شرایط فوق می توانید کنار بیایید ما اماده یاری رساندن به شما برای رسیدن به اهداف تون هستیم.

   


  اطلاعات دانلود
  درباره مجموعه

  محمد قربانی هستم؛بعد از گذراندن دوره تحصیلات دبیرستان و کنکور در رشته ریاضی به صلاحدید اساتیدم آغاز به مطالعه دروس رشته تجربی کردم و در کنکور این رشته شرکت کردم،در نهایت موفق به ورود در رشته پزشکی سراسری شدم،هدف از تاسیس این وبگاه نیز به اشتراک گذاشتن تجربیات خودم و توسعه عدالت آموزشی با کمترین هزینه می باشد. سعی نموده ام جزوات زیستی که خودم آنها را نوشته ام در بخش جزومیکس قرار بدهم. همچنین برخی از خلاصه نویسی های زیست را نیز صرفا در اختیار داوطلبان خودم قرار میدهم. تابحال توانسته ام تجربیات ارزشمندی را در اختیار داوطلبان قرار بدهم و انها نیز با سعی و تلاش خود توانسته اند به رشته و هدف دلخواهشان برسند.

  مطالب مرتبط
  lea1 آیزنهاور income treew sleep treew paper
  نظرات دیگران درباره این مطلب  میهن اسکریپت
  میهن اسکریپت
  میهن اسکریپت