میهن اسکریپت
طرح ویژه ای داریم برنامه ریزی
ارتباط با مشاور
با ما باشید
ارتباط مستقیم عضویت در کانال تلگرام سایت ویدیئوهای ما در آپارات
همگام با کار خیر
مؤسسه خیریه محک
آخرین مصاحبه ها
آرشیو مصاحبه ها
میهن اسکریپت
 • نویسنده : Admin | نوشته شده در: 5 فوریه2018
 • تعداد زیادی از داوطلبین روزانه پیام هایی در خصوص چگونگی شروع برای کنکور را برای بنده ارسال میکنند. بهمین خاطر من برای اینکه نسبت به این موضوع توضیحات لازم رو داده باشم،این پست رو واسشون می نویسم.

  ? برای شروع اول از همه، هــــدفـــــــــــــ شما مهمه. پـــس:

  1- تعیین هدف

  2- اگر از منابع مناسب سطح خودتون اطلاعی ندارید،بهتره با یک مشاور در این خصوص صحبت کنید.

  3- پس از خرید منابع،روش مطالعه هر منبع بسیار مهم است. طوریکه اگر آن را هم نمی دانید می توانید با یک مشاور در این خصوص مشورت کنید.

  4- پس از خرید منابع و آموختن روش مطالعه،نوبت به برنامه ریزی میرسد. بهترین برنامه ریز خود شما هستید!! برای اینکار بهتره چند نمونه برنامه رو ببینید و با الهام گرفتن از آنها برای خود برنامه ای بنویسید. اگر با کم و کیف برنامه نوشتن نیز آشنایی ندارید،مجددا به شما مشورت با یک مشاور را پیشنهاد می کنم.

  5- بعد از برنامه ریزی،نوبت به مرحله فرایند و اجرا می رسد. در این مرحله با آموخته های قبلی در خصوص روش مطالعه،مشغول مطالعه کتب شوید. از کتب درسی نیز غافل نشوید. اگر مطلبی رو خوب متوجه نمی شوید،چندین بار آنرا بخوانید و اگر باز هم متوجه نشدید به سراغ فیلم های اموزشی بروید. در انتهای سایت دو منبع خوب دانلود فیلم های اموزشی رایگان را برای شما معرفی کرده ام.

  6- بعد از مطالعه،نوبت به تست زدن می رسد. تست را به چشم یک راهنما بنگرید. تست زدن نقاط ضعف شما را در هر مبحث نشان می دهد. اما توجه کنید که تست ها را نسوزانید. یعنی بعد از رسیدن به این درک که می توانی به 80% تست های مبحثی پاسخ صحیح بدهی،سراغ آنها برو.

  7- بعد از زدن تست ها و رفع اشکال، از فاکتورهای یادآوری استفاده کنید و برای خود خلاصه نویسی و مرور کنید.

  8- در نهایت نیز آزمون های دوره ای از خود بگیرید.

  ? گـــرم خـــدا بــــه آرزوهـاتــــون

  فعلاٌ ؛ ارادتمندتون ? محمد قربانی

  ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
  مشاوره و برنامه ریزی ذهن برتر
  www.Overmind.ir ?


  اطلاعات دانلود
  درباره مجموعه

  محمد قربانی هستم؛بعد از گذراندن دوره تحصیلات دبیرستان و کنکور در رشته ریاضی به صلاحدید اساتیدم آغاز به مطالعه دروس رشته تجربی کردم و در کنکور این رشته شرکت کردم،در نهایت موفق به ورود در رشته پزشکی سراسری شدم،هدف از تاسیس این وبگاه نیز به اشتراک گذاشتن تجربیات خودم و توسعه عدالت آموزشی با کمترین هزینه می باشد. سعی نموده ام جزوات زیستی که خودم آنها را نوشته ام در بخش جزومیکس قرار بدهم. همچنین برخی از خلاصه نویسی های زیست را نیز صرفا در اختیار داوطلبان خودم قرار میدهم. تابحال توانسته ام تجربیات ارزشمندی را در اختیار داوطلبان قرار بدهم و انها نیز با سعی و تلاش خود توانسته اند به رشته و هدف دلخواهشان برسند.

  مطالب مرتبط
  lea1 norouz treew net goldtop book
  نظرات دیگران درباره این مطلب  میهن اسکریپت
  میهن اسکریپت
  میهن اسکریپت