میهن اسکریپت
طرح ویژه ای داریم برنامه ریزی
ارتباط با مشاور
با ما باشید
ارتباط مستقیم عضویت در کانال تلگرام سایت ویدیئوهای ما در آپارات
همگام با کار خیر
مؤسسه خیریه محک
آخرین مصاحبه ها
آرشیو مصاحبه ها
میهن اسکریپت
 • نویسنده : Admin | نوشته شده در: 20 ژوئن2015
 • چند وقتی است که در اینترنت و انجمن های مختلف شاهد تبلیغ های کذب مشاوره،برنامه ریزی و حتی جزوات رایگان از سوی برخی افراد هستیم.

  در نگاه اول باید بگم؛ این کارها بیشتر برای بازارگرمی و جذب داوطلب است.

  در نگاه دوم؛هیچ وقت سراغ همچین افرادی نروید،چراکه نه تنها شما را به خوشبختی سوق نمی دهند،بلکه در گرداب بدبختی غرق تان می کنند و جبران این بدبختی فرصت زیادی می خواهد.

  واقعا به نظر خودت امکان داره کسی(فرض کن خودت شدی مشاور) بدون هیچ گونه چشم داشت بیاد و وقتش رو بزاره و برای تو مشاوره و برنامه ریزی انجام بده اونم رایگان؟!!؟ آیا کیفیت توی کارش هست؟! اصلا میدونه برنامه ریزی و مشاوره چیه!؟ یا اون چیزی که بارها شاهدش هستیم بخصوص توسط مشاورای مشهور کنکور صرفا یک برنامه را کپی و به چند نفر می دهد و شما هم با کمال خوشحالی این برنامه را انجام می دهید و پس از مدتی می بینید بزرگ ترین ضرر را ،هم از نظر زمانی که از دست داده اید و هم روحی خورده اید!! مورد دیگه این است که گاهی اوقات با پر کردن کلیپ های صوتی این دسته از افراد دست روی نقطه ضعف داوطلبان می گذارند و داوطلب از خدا بی خبر هم سراغش می رود ولی دقت کن که برنامه ریزی هر فرد باید و باید اختصاصی و متناسب با توانائی های او باشد،این نباشد که فشار درسی به قدری بر داوطلب زیاد باشد که آخر کار داوطلب از زیر کار در برود.(همچین موردی بسیار مشاهده شده است،اما از ویژگی های برنامه ریزی توسط دکتر قربانی توجه ویژه ایشون به همه نیازهای داوطلب است.)

  پیگیری امور داوطلب باید توسط یک مشاور خبره صورت پذیرد.چه نحوه مطالعه و چه زدن تست ها!!

  پس فریب همچین افرادی را نخور و مراقب باش.


  اطلاعات دانلود
  درباره مجموعه

  محمد قربانی هستم؛بعد از گذراندن دوره تحصیلات دبیرستان و کنکور در رشته ریاضی به صلاحدید اساتیدم آغاز به مطالعه دروس رشته تجربی کردم و در کنکور این رشته شرکت کردم،در نهایت موفق به ورود در رشته پزشکی سراسری شدم،هدف از تاسیس این وبگاه نیز به اشتراک گذاشتن تجربیات خودم و توسعه عدالت آموزشی با کمترین هزینه می باشد. سعی نموده ام جزوات زیستی که خودم آنها را نوشته ام در بخش جزومیکس قرار بدهم. همچنین برخی از خلاصه نویسی های زیست را نیز صرفا در اختیار داوطلبان خودم قرار میدهم. تابحال توانسته ام تجربیات ارزشمندی را در اختیار داوطلبان قرار بدهم و انها نیز با سعی و تلاش خود توانسته اند به رشته و هدف دلخواهشان برسند.

  برچسب ها

  مطالب مرتبط
  hot news
  نظرات دیگران درباره این مطلب  میهن اسکریپت
  میهن اسکریپت
  میهن اسکریپت