میهن اسکریپت
طرح ویژه ای داریم برنامه ریزی
ارتباط با مشاور
با ما باشید
ارتباط مستقیم عضویت در کانال تلگرام سایت ویدیئوهای ما در آپارات
همگام با کار خیر
مؤسسه خیریه محک
آخرین مصاحبه ها
آرشیو مصاحبه ها
میهن اسکریپت
 • نویسنده : Admin | نوشته شده در: 10 آگوست2017
 • پیش بینی پذیرش داوطلبین:

  امسال ظرفیت اکثر رشته های پرمتقاضی روند کاهشی معقولانه ای داشته،اما این کاهش شدید نبوده است.

  در تصویر زیر یک اشتباه رخ داده که بصورت نوشتاری تصحیح میگردد؛ظرفیت پزشکی امسال با افزایش روبه رو بوده است.

   در بین رشته های پرمتقاضی تجربی ظرفیت پرستاری و پزشکی افزایش یافته است. با توجه به سیل هجوم داوطلبان دارای مدرک کارشناسی به بالا در کنکور سراسری 96،پیش بینی  میگردد که امسال سیرکثیری از دانشجویان پرستاری را این افراد تشکیل دهند و تعداد کمی از ظرفیت پذیرش دانشجویان پزشکی،دندان،دارو نیز متعلق به این افراد باشد.

  در مجموع میتوان گفت؛رقابت بالای داوطلبان دارای مدرک کارشناسی به بالا با داوطلبان عادی بیشتر در رشته های پیراپزشکی و علی الخصوص پرستاری است.

  http://overmind.ir/image/Capacity96.JPG


  اطلاعات دانلود
  درباره مجموعه

  محمد قربانی هستم؛بعد از گذراندن دوره تحصیلات دبیرستان و کنکور در رشته ریاضی به صلاحدید اساتیدم آغاز به مطالعه دروس رشته تجربی کردم و در کنکور این رشته شرکت کردم،در نهایت موفق به ورود در رشته پزشکی سراسری شدم،هدف از تاسیس این وبگاه نیز به اشتراک گذاشتن تجربیات خودم و توسعه عدالت آموزشی با کمترین هزینه می باشد. سعی نموده ام جزوات زیستی که خودم آنها را نوشته ام در بخش جزومیکس قرار بدهم. همچنین برخی از خلاصه نویسی های زیست را نیز صرفا در اختیار داوطلبان خودم قرار میدهم. تابحال توانسته ام تجربیات ارزشمندی را در اختیار داوطلبان قرار بدهم و انها نیز با سعی و تلاش خود توانسته اند به رشته و هدف دلخواهشان برسند.

  مطالب مرتبط
  university LEGAL
  نظرات دیگران درباره این مطلب  میهن اسکریپت
  میهن اسکریپت
  میهن اسکریپت