میهن اسکریپت
طرح ویژه ای داریم برنامه ریزی
ارتباط با مشاور
با ما باشید
ارتباط مستقیم عضویت در کانال تلگرام سایت ویدیئوهای ما در آپارات
همگام با کار خیر
مؤسسه خیریه محک
آخرین مصاحبه ها
آرشیو مصاحبه ها
میهن اسکریپت
 • نویسنده : Admin | نوشته شده در: 13 ژوئن2015
 • متاسفانه خیلی ها فکر میکنن هر چقدر فشار درسی روی داوطلب بالا برده بشه دراین صورت نتیجه بهتری حاصل میشه.همچین عقیده ای در مدت زمان کم پربازده است اما در مدت طولانی و متمادی غیر ممکن! شما قراره 9 ماه درس بخونی.اگه بخواهی و از همین ماه اول با 12 ساعت مطالعه شروع کنی شاید تا یک 10روز  دووم بیاری ولی بهت قول میدم اگه خودتم نخواهی دست از کار بکشی بدنت اجازه نمیده بهت.
  بلاخره شارژش کامل تموم شده و loose میشی 🙁 آخ چقدر بد! یعنی نمیشه من 12 ساعت بخونم !؟
  شدنش میشه دوست عزیز .اما واسه شروع نــه!! باید از لحاظ قوه فکری و جسمی سنجیده بشی بعد بهت ساعت مطالعه داده بشه.این نمیشه که شما یهوئی 12 ساعتو شروع کنی.حداقل یه وزنه بردارم که بخاد شروع کنه نمیره یه وزنه 200 کیلیویی بزنه که! آهسته آهسته ….
  حرف از ساعت مطالعاتی شد.برنامه های مطالعاتی داوطلبان طبق نظر تیم مشاوره و بر مبنای کار داوطلب به 4 صورت نوشته میشه : عادی-فشرده-کاری-شبانه عادی:
  برنامه معمولی هر فرد با ساعت مطالعاتی متداول برای وی
  فشرده: برنامه ای پر کار در صورتی که داوطلب نتواند برنامه عادی را بخوبی انجام دهد
  کاری: برنامه ای که داوطلب در آن قصد انجام کارروزانه یا رفتن به کلاسی را دارد.
  شبانه: برنامه ای که داوطلب در آن در روز حال و حوصله مطالعه ندارد و در شب مطالعه میکند.
  توی همه برنامه های بالا پایه ساعت مطالعاتی (برنامه عادی) وجود داره منتها یا یکم بیشتر از بیشتره (واسه برنامه فشرده) یا یکم کمتر از بیشتر (واسه برنامه کاری) پس حتی با ساعت مطالعاتی متداول نیز میشه تفریح کرد و به کار رسید و فقط خودت رو مشغول به درس نکنی. مطمئنا بهترین نتیجه رو شخصی میگیره که از همه جهت ها غنی بشه پس اگه مشاوره خواستی از دکتر و دوست داشتی روش ها رو بدونی با ما در تماس باش.

  ارادتمندتون ? امیر آریامنش

  ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
  مشاوره و برنامه ریزی ذهن برتر
  www.Overmind.ir ?

   


  اطلاعات دانلود
  درباره مجموعه

  محمد قربانی هستم؛بعد از گذراندن دوره تحصیلات دبیرستان و کنکور در رشته ریاضی به صلاحدید اساتیدم آغاز به مطالعه دروس رشته تجربی کردم و در کنکور این رشته شرکت کردم،در نهایت موفق به ورود در رشته پزشکی سراسری شدم،هدف از تاسیس این وبگاه نیز به اشتراک گذاشتن تجربیات خودم و توسعه عدالت آموزشی با کمترین هزینه می باشد. سعی نموده ام جزوات زیستی که خودم آنها را نوشته ام در بخش جزومیکس قرار بدهم. همچنین برخی از خلاصه نویسی های زیست را نیز صرفا در اختیار داوطلبان خودم قرار میدهم. تابحال توانسته ام تجربیات ارزشمندی را در اختیار داوطلبان قرار بدهم و انها نیز با سعی و تلاش خود توانسته اند به رشته و هدف دلخواهشان برسند.

  برچسب ها

  مطالب مرتبط
  treew fee15 mathematic book lea1
  نظرات دیگران درباره این مطلب  میهن اسکریپت
  میهن اسکریپت
  میهن اسکریپت