میهن اسکریپت
طرح ویژه ای داریم برنامه ریزی
ارتباط با مشاور
با ما باشید
ارتباط مستقیم عضویت در کانال تلگرام سایت ویدیئوهای ما در آپارات
همگام با کار خیر
مؤسسه خیریه محک
آخرین مصاحبه ها
آرشیو مصاحبه ها
میهن اسکریپت
 • نویسنده : Admin | نوشته شده در: 13 ژوئن2015
 • داوطلبانی که می خواهند پشت کنکور بمانند لطفا توجه کنید که باید به سال تاریخ تولدتون 18 سال اضافه کنید و در صورتی که پس از آن تاریخ فارغ التحصیل می شوید تا شهریور سال بعد معافیت تحصیلی دارید. برای مثال : 1-1-77   به 77 عدد 18 را اضافه که برابر می شود 1-1-95 درصورتیکه که در خرداد 95 یا شهریور 95 فارغ التحصیل شوید تا شهریور 96 فرصت شرکت مجدد در کنکور را دارید.داوطلبانی هم که این شرایط را ندارند باید حتما انتخاب رشته دانشگاه پیام نور انجام دهند و از ان طریق از معافیت تحصیلی استفاده کنند.انتخاب رشته را سر از خود انجام ندهید و حتما در این زمینه آگاهی کسب کنید و یا با بنده تماس بگیرید.در پیام نور شما توانایی شرکت در کنکور را دارید منتها بدون انصراف قبل از کنکور.

  تعدادی از بچه ها هم که مدرک پیش دانشگاهی را هنوز اخذ نکرده اند و مشکل جبران امتحانات را دارند و مشمول حساب شده اند نیز راه حلش ورود به دانشگاه سما  یا رشته های پودمانی دانشگاه علمی و کاربردیست.برای کسب اطلاع بیشتر می توانید با ما در تماس باشید.(شماره تماس مون همون بالای سایته)


  اطلاعات دانلود
  درباره مجموعه

  محمد قربانی هستم؛بعد از گذراندن دوره تحصیلات دبیرستان و کنکور در رشته ریاضی به صلاحدید اساتیدم آغاز به مطالعه دروس رشته تجربی کردم و در کنکور این رشته شرکت کردم،در نهایت موفق به ورود در رشته پزشکی سراسری شدم،هدف از تاسیس این وبگاه نیز به اشتراک گذاشتن تجربیات خودم و توسعه عدالت آموزشی با کمترین هزینه می باشد. سعی نموده ام جزوات زیستی که خودم آنها را نوشته ام در بخش جزومیکس قرار بدهم. همچنین برخی از خلاصه نویسی های زیست را نیز صرفا در اختیار داوطلبان خودم قرار میدهم. تابحال توانسته ام تجربیات ارزشمندی را در اختیار داوطلبان قرار بدهم و انها نیز با سعی و تلاش خود توانسته اند به رشته و هدف دلخواهشان برسند.

  برچسب ها

  مطالب مرتبط
  LEGAL
  نظرات دیگران درباره این مطلب  میهن اسکریپت
  میهن اسکریپت
  میهن اسکریپت