میهن اسکریپت
طرح ویژه ای داریم برنامه ریزی
ارتباط با مشاور
با ما باشید
ارتباط مستقیم عضویت در کانال تلگرام سایت ویدیئوهای ما در آپارات
همگام با کار خیر
مؤسسه خیریه محک
آخرین مصاحبه ها
آرشیو مصاحبه ها
میهن اسکریپت
 • نویسنده : Admin | نوشته شده در: 22 ژوئن2015
 • خوندن حرفای رئیس سازمان سنجش خالی از لطف نیست?:

  به گزارش فارس ابراهیم خدایی گفت:

  در بحث ترمیم معدل، وزارت آموزش و پرورش فرآیند را انجام داده ولی سازمان سنجش و شورای سنجش و پذیرش دانشجو اطلاعی از این موضوع نداشته است و حتی آیین‌نامه را هم نداشتیم(!!!)، اواخر خردادماه که بحث ترمیم معدل مطرح شد نامه‌ای به وزارت آموزش و پرورش زدیم که ساز و کار و نحوه  اجرای این موضوع را برای ما ارسال کنند که آیین‌نامه را فرستادند و پس از آزمون اطلاعات رسمی تحت عنوان ترمیم معدل به ما ندادند. سازمان سنجش این مساله را پیش‌بینی نکرده بود و پس از آزمون ما با این مساله مواجه شدیم ولی به دلیل اینکه تاثیر معدل در گزینش نهایی تاثیر مثبت است جای نگرانی نیست. حتی اطلاعات سوابق تحصیلی برخی داوطلبان کنکور که امسال پیش‌دانشگاهی را گذراندند نیز به موقع نرسیده و قرار شد کد سوابق تحصیلی را بگیرند تا تاثیر مثبت در گزینش نهایی برایشان اعمال شود. با توجه به صحبت‌هایی که با مسؤولان وزارت آموزش و پرورش داشتیم قرار شد تمام معدل‌ها را به من ارسال کنند تا در شورای سنجش و پذیرش مطرح کنیم که قبل از گزینش نهایی مشکل برطرف می‌شود و با توجه به تاثیر مثبت معدل در گزینش نهایی جای نگرانی نیست.

  با این حساب اصلا قانونی به اسم ترمیم معدل به شورای پذیرش و سنجش دانشجو ابلاغ نشده!!

  مهم: داوطلبانی که دارای بیش از یک دیپلم هستند بر اساس تبصره 5  ص14 دفترچه کنکور سراسری 95 باید بدانند که

  اگر دیپلم هم نام با گروه آزمایشی کنکورخود را داشته باشند فقط باید با همان دیپلم ثبت نام کنند.

  اگر دیپلم گروه آزمایشی هم نام با گروه آزمایشی کنکور خود را نداشته باشند می توانند در سایر گروه های ازمایشی با یکی از دیپلم هایشان نیز شرکت کنند.

  مثال: اگر فردی دارای دو دیپلم یکی ریاضی و دیگری انسانی باشد،وی برای شرکت در کنکور ریاضی(هم نام با یکی از دیپلم های وی) فقط حق استفاده از دیپلم ریاضی خود را دارد و از دیپلم انسانی نباید استفاده کند.

  اما اگر بخواهد در رشته تجربی شرکت کند هیچ مشکلی در استفاده از هر یک از دیپلم ها ندارد.

   
  ترمیم معدل
  ویژه فارغ التحصیلان سوم دبیرستان است.
  طبق گفته های آموزش و پرورش :
  1⃣ترمیم معدل در هر سه نوبت امتحانات نهایی یعنی خرداد شهریور و دی برگزار میگردد
  2⃣هر کس فقط میتواند یکبار در طرح ترمیم معدل شرکت کند ( فقط یک نوبت ) و محدودیتی در انتخاب تعداد دروس در نوبتی که شرکت می کنید وجود ندارد
  3⃣بابت برگزاری امتحان مجدد برای کسانی که دیپلم خود را گرفته اند، برای هر درس مبلغی بابت چاپ و تصحیح اوراق از دانش آموزان دریافت میشود (بابت هر درس حدود 22 هزار تومان  و شهریه ثابت حدودا 45.000 تومانی)
  4⃣محل ثبت نام طرح ترمیم معدل مدارس دولتی بزرگسالان است  و زمان  ثبت نام را باید از مدارس بزرگسالان سوال کرد، اما معمولا از یکماه قبل از امتحانات آغاز میشود.
  5⃣این قانون فقط شامل کسانی می شود که دیپلم خود را سال 84 و بعد از آن گرفته اند (قبل از 84 را شامل نمیشود) یعنی سومی هایی که  در خرداد در درسی تجدید شده  اند در نوبت شهریور نمی توانند ترمیم کنند و باید منتظر دی ماه باشند.
  6⃣اگر دانش آموزی امتحان ترمیم داد و نمره پایین تری از نمره ی قبلی خود کسب کرد، بالاترین نمره برای او محاسبه میشود
  7⃣نمراتی را که در ترمیم معدل جبران میکنید در کارنامه کتبی دیپلم شما اصلاح نمیگردد. قانون ترمیم معدل صرفا برای کنکور است. آموزش پرورش در هنگام ثبت نام در کنکور نمرات جدیدی که کسب کرده اید را به صورت سیستماتیک ارسال خواهد کرد.

   

  با روند پیش رو در تاثیر سوابق تحصیلی بسیاری از داوطلبان سال های پیش در چاره ترمیم معدل و نمرات نهایی خود هستند.اکثر آن ها از روش گرفتن دیپلم مجدد اقدام می کنند.سعی کرده ایم اطلاعات کامل و جامعی را در این باره به شما بدهیم.

  برای آسان شدن روند این کار در شهریور ماه به مدارس بزرگسال مراجعه و به عنوان داوطلب آزاد یعنی غیر حضوری ثبت نام کنید.با توجه به اینکه در قوانین فعلی کنکور در ایران مشکلی در عنوان دیپلم و گروه آزمایشی انتخابی نیست و این یک نقطه عطف برای داوطلبان است،توصیه میکنم دیپلم انسانی را بگیرید تا هم نمرات بهتر و هم اینکه میزان سوابق تحصیلی این رشته در سایر رشته ها کمتر است. برای گرفتن برگ تطبیق واحدها هم به قسمت معاونت آموزش متوسطه مراجعه کنید.

  درضمن در گرفتن دیپلم مجدد داوطلبان آزاد سقف واحد وجود ندارد.هفته پیش( 1مرداد94) خبری به دست بنده رسید که ثبت نام های دیپلم مجدد شهریورماه پایان و داوطلبین در دی ماه و خردادماه امتحان می دهند.

  خبر جدید : ثبت نام داوطلبان برای امتحانات در دیماه از 1 مهر تا 15 آذر می باشد.

  در خصوص معافیت تحصیلی هم عنوان میکنم که شما به مدت 1 سال از تاریخ فراغت از تحصیل وقت برای معرفی به سازمان نظام وظیفه دارید و مشکلی از این بابت نخواهید داشت.

  مدارک ثبت نام دیپلم مجدد

  ۱٫ اصل شناسنامه عکسدار و کارت ملی به همراه دو برگ فتوکپی از هر کدام

  ارائه فتوکپی از صفحه توضیحات شناسنامه در صورت داشتن توضیحات و صفحه دوم شناسنامه های نیز الزامی می باشد.

  ۲٫ اصل کارت پایان خدمت یا معافیت و یک برگ فتوکپی

  برای دانش آموزان حضوری که از سن مشمولیت آنها گذشته باشد.

  ۳٫ شش قطعه عکس ۴*۳ یکسان و متعارف

  ۴٫ اصل گواهینامه پایان تحصیلات دیپلم قبلی + تاییدیه دیپلم

  در صورت مفقودی می بایست از طریق دفاتر پیشخوان دولت تاییدیه تحصیلی دریافت کنید.

  ۵٫ برگه و کارنامه تطبیق ( مهر و امضاء شده )

  جهت تطبیق دیپلم قبلی می بایست با همراه داشتن دیپلم قبلی به اداره آموزش و پرورش ، کارشناسی آموزش متوسطه مراجعه نمایید.

  دوستان طرح ترمیم معدل دیپلم در 26مرداد 94 تصویب شده است.بر اساس این طرح داوطلبان می توانند در امتحانات نهایی یک بار شرکت کرده و در صورت گرفتن نمره بالاتر آن را جایگزین نمره قبلی خود کنند.اما جزئیات زمانی اجرای آن هنوز مشخص نیست.

  »  دیپلم پیشنهادی بنده : دیپلم انسانی است که کافیست در دروس
  1- زبان فارسی تخصصی انسانی
  2- عربی3 انسانی
  3- دینی3 مشترک همه رشته ها
  4- زبان3 مشترک همه رشته ها

  نمرات خوب و بالایی را کسب کنید.در سایر دروس این رشته گرفتن نمره در حد 10 کافیست.

  » پکیج مشاوره و برنامه ریز مستقل را از دست ندهید!! شامل:برنامه ریزی،تندخوانی،خلاصه نویسی،تست زنی،تست شناسی،مکمل انگیزشی و امتحان دادن

  با شماره 09140858266 تماس بگیرید و این پکیج را دریافت کنید.


  اطلاعات دانلود
  درباره مجموعه

  محمد قربانی هستم؛بعد از گذراندن دوره تحصیلات دبیرستان و کنکور در رشته ریاضی به صلاحدید اساتیدم آغاز به مطالعه دروس رشته تجربی کردم و در کنکور این رشته شرکت کردم،در نهایت موفق به ورود در رشته پزشکی سراسری شدم،هدف از تاسیس این وبگاه نیز به اشتراک گذاشتن تجربیات خودم و توسعه عدالت آموزشی با کمترین هزینه می باشد. سعی نموده ام جزوات زیستی که خودم آنها را نوشته ام در بخش جزومیکس قرار بدهم. همچنین برخی از خلاصه نویسی های زیست را نیز صرفا در اختیار داوطلبان خودم قرار میدهم. تابحال توانسته ام تجربیات ارزشمندی را در اختیار داوطلبان قرار بدهم و انها نیز با سعی و تلاش خود توانسته اند به رشته و هدف دلخواهشان برسند.

  برچسب ها

  مطالب مرتبط
  LEGAL statics

  معترض گفته :

  سوال من اینه که درصد تاثیر سوابق یک دیبلم در گروه ازمایشی دیگر متفاوته ؟؟ آیا نخونده اید دیبلم انسانی 20% سوابقش در کنکور ریاضی و تجربی محسوب میشه؟؟ مثلا دیبلم نمره 20 هم تراز دیبلم 4 ریاضیه ؟؟؟

  Admin گفته :

  سلام.دوست عزیز توصیه کنم مجددا یکبار دیگر بخش سوابق تحصیلی دفترچه کنکور سراسری را بخوانید.

  لیلا گفته :

  سلام! من دیپلم انسانی دارم و می خواهم دیپلم تجربی بگیرم. زمانی که اول دبیرستان بودم رشته های ریاضی و تجربی به هدایت تحصیلی ام نخورد آیا دیپلم دوم نیاز به هدایت تحصیلی دارد؟

  Dr Ghorbani گفته :

  @لیلا | سلام.لطف کنید با بنده تماس(09140858266) بگیرید.اطلاعاتتون کمی ناقص هستش.ممنونم

  سحر گفته :

  سلام وقتتون بخیر یه سوال داشتم از دوستای عزیز من لیسانس نرم افزار دارم اما الان دلم می خواد تو رشته حسابداری هم ادامه تحصیل بدم اما می خوام اول دیپلمش رو بگیر ایا این امکان وجود داره که من دوباره از طریق هنرستان دیپلم حسابداری بگیرم و توی کنکور برای دانشگاه دولتی شرکت کنم اگه کمکم کنید خیلی خیلی ممنونتون میشم

  Dr Ghorbani گفته :

  سلام،اگه مدرک پیش دانشگاهی دارین می تونید همین الان انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی پیام نور یا دانشگاه ازاد رو انجام بدین و برین سر کلاس

  مسعود گفته :

  سلام من لیسانس تاسیسات دارم(زیر مجموعه مکانیک) ودیپلمم فنی حرفهای بود الان میخوامدیپلم تجربی بگیرم ودرکنکور سراسری شرکت کنم میشه راهنمایی کنید ممنون

  Dr Ghorbani گفته :

  سلام. با شماره 09140858266 تماس بگیرید.

  ساينا گفته :

  سلام من امسال ديپلم تجربي گرفتم كه ١٨.١٠ شد اما ميخام ارتقاش بدم براي خارج از كشور چي اقدامي بايد انجام بدم چجوري ميتونم يه بار ديگه ديپلم بگيرم ؟

  Dr Ghorbani گفته :

  سلام. راه دیگری نیست. مگر اینکه دیپلم دیگری اخذ کنید(درصورت داشتن 2 دیپلم نظری نیز این امکان وجود ندارد)

  نام گفته :

  سلام خسته نباشید
  بنده دیپلم تجربیمو سال ۸۳ با معدل ۱۵/۲۳ گرفتم. معدل پیشم هم ۱۵/۱۲ هستش. الان بنده میخوام برای دانشگاه های خارج کشور اقدام کنم که معدل پیش و دیپلم بالای ۱۹ میخواد. خواستم ببینم میتونم دوباره دیپلم تجربی بگیرم یا خیر باید یه دیپلم در رشته انسانی یا ریاضی بگیرم. معدل پیش رو چه جوری باید ارتقا بدم. لطفا راهنمایی بفرمایید
  ممنون

  Dr Ghorbani گفته :

  سلام. ممنون
  امکان گرفتن دیپلم تجربی مجدد را ندارید. باید از سایر شاخه های نظری دیپلم بگیرید
  امکان ارتقای معدل پیش وجود ندارد.

  علی گفته :

  سلام
  من دیپلم ریاضی با معدل 18/50 سال 88 دارم
  می خواستم برای خارج از کشور پزشکی اقدام کنم کی زمان ثبت نام برای دیپلم مجدد هستش و چه دروسی رو باید امتحان بدم. همچنین می خواستم بدونم اطلاعی راجع به کشور هند برای تحصیل دندانپزشکی دارید؟

  Dr Ghorbani گفته :

  سلام به اینجا مراجعه کنید
  احتیاجی به دیپلم مجدد نیست

  رکسانا گفته :

  سلام من دیپلم تجربی با معدل کتبی 13/78 دارم سال 93
  برای دیپلم مجدد رشته ریاضی میتونم همه ی دروس رو امتحان بدم؟ یا فقط دروس تخصصی رشته ریاضی رو میشه امتحان داد؟

  Dr Ghorbani گفته :

  می تونید همگی رو امتحان بدید. و برخی دروس مشترک را نیز در صورت داشتن نمره خوب میتوانید تطبیق دهید

  رها گفته :

  سلام من دیپلم ریاضی با معدل 12 دارم اما میخوام برای پزشکی دیپلم تجربی بگیرم آیا باید دیپلم تجربی رو اقدام کنم یا دیپلم ریاضی خودم رو میتونم ارتقا بدم؟؟ برام مهمه جواب این سوال… ممنون

  Dr Ghorbani گفته :

  سلام رها عزیز؛با توجه به مثبت بودن تاثیر معدل نیاز خاصی به ترمیم و گرفتن دیپلم مجدد نیست. صرفا با یک برنامه ریزی صحیح،هوشمندانه در جهت هدفتون گام بردارید.

  علی گفته :

  سلام من دیپلم تریت بدنی دارم . میخواستم دیپلم انسانی بگیرم باید چیکار کنم؟؟ . پیش هم نداشتم .

  Dr Ghorbani گفته :

  سلام. مراجعه کنید اداراه اموزش و پرورش منطقه تون

  ازاده گفته :

  سلام ببخشید من دیپلم حسابداری دارم میخوام دیپلم رشته معماری هم بخونم ایا میشه؟ و اینکه همزمان میتونم دانشگاهم برم یا ن ؟

  Dr Ghorbani گفته :

  سلام. به اداره آموزش و پرورش منطقه مراجعه کنید.

  سینا گفته :

  سلام ببخشید من میخوام دیپلم مجدد بگیرام اول دیپلم کاردانش داشتم بعد پیش رو تجربی ثبت نام کردام ولی نرفتم ایا با این حال میتونم دیپلم تجربی بگیرام

  Dr Ghorbani گفته :

  سلام. به اداره آموزش و پرورش منطقه مراجعه کنید.

  فاطمهrzm گفته :

  سلام خسته نباشید.
  من دیپلم انسانی با معدل18/12دارم.22سالمه.میخوام دیپلم تجربی بگیرم برای تحصیل دندانپزشکی خارج از کشور.
  حالاچه درسایی ازتجربی روباید پاس کنم؟؟ و چه مقطع هایی؟ایا دروس عمومی تجربی رو باید بگذرونم بازم؟؟یا فقط دروس تخصصی؟؟

  Dr Ghorbani گفته :

  سلام،دروسی که با رشته قبلی تون هم خوانی نداره رو باید پاس کنید. دروس مشترک را نیز میتوانید تطبیق دهید. آرزوی موفقیت برای خودتون و هدفتون

  بهار گفته :

  سلام کسی که دانشجو هست می تونه دیپلم مجدد اقدام کنه؟ یا باید انصراف بده؟

  Dr Ghorbani گفته :

  سلام مشکلی نداره

  دیاکو گفته :

  سلام
  ایا با دیپلم مجدد کاردانش میتوان کنکور داد؟
  دیپلم ریاضی دارم میتونم دیپلم کاردانش هم بگیرم و کنکور فنی بدم؟

  Dr Ghorbani گفته :

  سلام ،مشکلی از بابت کنکور نخواهید داشت. منتهی در همه دانشگاه ها نمیتوانید تحصیل کنید. صرفا میتوانید در دانشگاه های علمی کاربردی،فنی و حرفه ای،کاردانی پیوسته بدون آزمون دانشگاه آزاد تحصیل کنید.

  سینا گفته :

  سلام من دیپلمم رو شهریور ماه سال 83 گرفتم در رشته کامپیوتر شاخه فنی و حرفه ای گرفتم البته تاریخ ثبتش برای سال 84 آیا من می تونم از قانون ترمیم معدل برای معدل کتبیم استفاده کنم؟متاسفاه معدل کتبیم 9/37 ولی معدل کلم 13/10 البته اینم بگم من لیسانسم رو از دانشگاه علمی کاربردی اونم با معدله بالای 14 گرفتم برای جبران سوابق تحصیلیم ببینم می تونم کاری کنم؟یا اینکه پیشنهاد میدید دیپلم مجدد بگیرم برای این کار؟ نکته آخر هم اینکه کنکور ارشد هم برای رشته مدیریت می خوام بدم و در ضمن لیسانس هم مدیریت هست
  می بخشید متنه اولیه یکم تایپش ایراد داشت

  Dr Ghorbani گفته :

  سلام.امکان اخذ امتحان مجدد از فارغ‌التحصیلان شاخه‌ی نظری به منظور جبران و ارتقاء نمره‌های نهایی صرفا برای ترمیم معدل وجود دارد. شما اگه قصدتون شرکت برای ارشد هست صرفا با سوابق کارشناسی سنجیده خواهید شد.

  امين گفته :

  سلام،من دانشجوي كارشناسي نا پيوسته ارتباط تصويري با ديپلم فني در سال ٩١هستم ،تصميم گرفته ام كه تجربي بخونم ونميدونم كه چه مراحلي را بايد طي كنم و چقد زمان ميبره ، لطفا منو راهنمايي كنييد با تشكر.

  Dr Ghorbani گفته :

  سلام،درصورتیکه تمایل به اخذ دیپلم تجربی دارین به اداره اموزش و پرورش منطقه خود مراجعه نمایید.

  صابر گفته :

  سلام
  من در حین خدمت سربازی هستم و تا اول شهریور خدمتم تموم میشه و دیپلم ریاضی با معدل 10 دارم میخواستم دیپلم تجربی بگیرم واس شرکت کنکور تجربی 97 و بتونم معدلم رو بالا ببرم و رتبه خوبی بیارم میتونم دیپلم مجدد شرکت کنم و دیپلم تجربی با معدل خوب بگیرم؟ ایا راهش هست؟خیلی ضروریه چون میخوام رشته خوب قبول شم؟و اینکه من دی ماه 96 و خرداد 97 دیپلم تجربی بگیرم نمرات جدیدم رو واس کنکور 97 تاثیر میدن؟

  Admin گفته :

  سلام. برای ثبت نام امتحانات شهریور ماه سریعا ثبت نام کنید. اگر همه دروس رو دیماه پاس کنید وضعیت مطلوب تر است. در خصوص تاثیر در کنکور اطلاعی ندارم

  behzad10 گفته :

  با سلام.من دیپلم ریاضی سال 91 با معدل 16 و پیش دانشگاهی با معدل 12 دارم.لیسانس حسابداری با معدل 15.5 دارم.تصمیم دارم برای تحصیل در خارج از کشور در رشته علوم ورزشی اقدام کنم.برای گرفتن دیپلم مجدد (علوم تجربی) فقط امتحان سال سوم نیاز است؟؟
  برای آمادگی برای دروس مورد نظر از چه روش و منابعی باید استفاده کنم؟؟برای گرفتن پذیرش معدل بالا نیاز دارم.تقریبا 18 به بالا.

  Admin گفته :

  سلام. بله … منبع اصلی طرح سوالات نهایی کتاب درسی است. همچنین میتوانید از کتب گاج،خیلی سبز”ماجرای من و درسام”،جزوات امتحانات نهایی و سوالات ادوار گذشته نهایی استفاده کنید.

  نفس گفته :

  سلام
  لطفا جواب سوالمو بدین..
  من دیپلم تجربی دارم…میخوام دیپلم ریاضی بگیرم…
  الان 17تیر 96هستش…آیا میتونم دیپلم ریاضی رو تا دی ماه بگیرم و 97کنکور ریاضی شرکت کنم؟
  معدل تجربی ام زیاد خوب نبود…
  الان واقعا تصمیم دارم بخونم ان شاء الله
  آیا میشه تا دی ماه 96دیپلم ریاضیمو بگیرم بعد سال 97هم کنکور تجربی بدم هم کنکور ریاضی؟ یعنی مشکلی پیش نمیاد؟
  خدا کنه بشه:(…بخدا ب امید خدا میخونم….
  هدف مهم زندگیم توی این رشته هاست…
  تورو خدا کمکم کنید

  Admin گفته :

  سلام.احتمالا با توجه به لو رفتن سوالات امتحان نهایی 96 تاثیر آنچنانی معدل را در کنکور 97 نخواهیم داشت.
  همچنین اگر با دیپلم تجربی در گروه ازمایشی ریاضی شرکت کنید میزان تاثیر دیپلم شما حدود18% میباشد و تاثیر درصدهای کنکور بارز تر است.
  در خصوص سوال شما،بستگی به مدرسه و اداره آموزش و پرورش منطقه دارد.

  احمد گفته :

  سلام ، خسته نباشید

  کسی که دانشجوی پیام نور باشه ، میتونه دیپلم مجدد بگیره ؟؟؟؟؟

  سپاس

  Admin گفته :

  سلام بله

  پريسا گفته :

  سلام .ديپلم تجربي دارم و معدل كلم خيلي پايين .الان ميخوام ازمون كارشناسي به پزشكي شركت كنم و اين ازمون هم معدل بالاي ١٧ ميخواد.من ميتونم معدلم رو ترميم كنم ؟؟و با اين معدل ترميمي ميتونم ازمون كارشناسي به پزشكي شركت كنم؟؟

  Admin گفته :

  سلام. ترمیم معدل صرفا نمرات شما را ارتقا میدهد و تغییری در معدل ایجاد نمیکند. این طرح نیز صرفا برای کنکورسراسری قابل اتکا است. موفق باشید

  محسن گفته :

  سلام.من دانشجوی کاردانی رشته کامپیوتر غیر نظری هستم میخواستم بدانم اگر بخواهم زیر گروه خودم را عوض کنم(از کارودانش به ریاضی)مشکلی برای گرفتن مدرک و عوض کردن زیر گروه برایم پیش نمیاید؟

  Admin گفته :

  سلام.در این رابطه اطلاعی ندارم

  اسما گفته :

  سلام خسته نباشيد،من دبيرستان اموراداري(كارودانش)خوندم ،الان كارداني مديريت روابط عمومي رو دارم كه اگه ادامه ميدادم الان كارشناسي داشتم ولي ادامه ندادم،خب حالا ميخوام ديپلم مجدد براي تجربي ثبت نام كنم كه پرستاري بخونم ولي توي هدايت تحصيلي دبيرستانم رشته تجربي و رياضي رو نداشتم،حالا سوالم اينه كه بخوام برم تجربي بعدشم پرستاري بايد چيكار كنم؟ايا با انساني هم ميشه رفت پرستاري البته فك نكنم بشه ولي گفتم بپرسم چون بهتره،و ممنون ميشم اگه جوابمو بديد چون من واقعا تصميممو گرفتم و ميخوام برم پرستاري اگه بشه?❤️??

  Admin گفته :

  سلام. چنانچه فاقد مدرک پیش دانشگاهی هستید می توانید با مدرک کاردانی خود در کنکور سراسری ثبت نام کنید.(دفترچه کنکور 96)

  asma گفته :

  سلام،ممنونم بابت سريع جواب دادنتون و راهنماييتون،من ٧واحد از كاردانيم مونده ،يعني كاردانيم كامل نيست،حالا بايد چيكار كنم؟

  Admin گفته :

  تا قبل از 31-6-97 می بایست فارغ التحصیل شوید تا امکان شرکت در کنکور 97 را داشته باشید

  aghil گفته :

  سلام . ببخشید من دیپلم کامپیوتر همین امسال گرفتم از رشته فنی و حرفه‌ای و نیاز به مدرک دیپلم تجربی دارم چیکار باید بکنم راهی هست؟

  Admin گفته :

  به اداره اموزش و پرورش محل تحصیل مراجعه کنید

  محمد گفته :

  سلام من ديپلم انسانی دارم میخوام دیپلم کامپیوتر بگیرم ایا امکانش هست

  Admin گفته :

  سلام،برای راهنمایی بیشتر در این زمینه می توانید به اداره اموزش و پرورش محل تحصیل خود مراجعه کنید.

  حسن گفته :

  سلام من دیپلم کاردانش دارم ومیخوام دیپلم تجربی بگیرم امکانش هست

  Admin گفته :

  سلام،برای راهنمایی بیشتر در این زمینه می توانید به اداره اموزش و پرورش محل تحصیل خود مراجعه کنید.

  علیرضا گفته :

  سلام.من معدل کل دیپلمم14 هستش واز مصاحبه فرهگیان رد شدم.ایا راهی وجود داره که معدل کل دیپلم رو بالاببرم و دوباره در کنکور شرکت کنم.ممنونم

  Admin گفته :

  سلام. شما میتونین دیپلم مجدد بگیرین

  A10a گفته :

  سلام من لیسانس مهندسی نرم افزار دارم میخوام دیپلم تجربی بگیرم و تو یکی از رشته های داروسازی یا فیزیوتراپی ادامه تحصیل بدم باید چیکار کنم?

  Admin گفته :

  سلام. با شماره 09140858266 تماس بگیرید.

  سمانه گفته :

  سلام میخواستم بدونم اگه بخوام دیپلم ریاضی بگیرم چیکار باید بکنم درضمن من رشتم کارو دانش درواقع میخوام دیپلم دوم داشته باشم ممنون

  Admin گفته :

  سلام،برای راهنمایی بیشتر در این زمینه می توانید به اداره اموزش و پرورش محل تحصیل خود مراجعه کنید.

  رضا گفته :

  سلام خسته نباشید اینجانب دارای مدرک فوق دیپلم معماری میباشم و دارای کارت پایان خدمت هم میباشم آیا میتوانم مدرک دیپلم نظری بگیرم این مدرک خ واسم مهمه لطفا راهنماییم کنید باید مدرک نظری رو در سال 97 بگیرم چون کل زندگیم به این مدرک احتیاج داره .خیلی ممنون

  Admin گفته :

  سلام. بصورت داوطلب ازاد مشکلی ندارین. برای خرداد 97 ثبت نام کنین

  mahdis گفته :

  سلام من رشتم ریاضیه معدلم 18.5میخواستم بدونم که میشه دیپلم تجربی هم بگیرم ،آخه برای ادامه تحصیل در خارج از کشور معدل 19 لازمه.لطفا راهنمایی کنید

  Admin گفته :

  سلام.بله

  محمد گفته :

  سلام من دیپلم نرم افزار کامپیوتر دارم ،فنی حرفه ای بعد امسال ثبت نام کردم برای پیش دانشگاهی ولی نرفتم.
  حالا میخوام بدونم که میتونم خرداد 97با متوسطه دوره جدید امتحان بدم و پیش دانشگاهی تو یکی از مدرسه ها غیردولتی بگیرم. اگه پاسخ بدین خیلی ممنون میشم

  Admin گفته :

  سلام. هنوز در این رابطه اطلاع جامعی وجود نداره. از روند ادامه تحصیل داوطلب نظام قدیم در جدید تا کنکور وی …

  فاطمه گفته :

  سلام
  میخواستم بدونم امسال هم شرط معدل کتبی برای اتباع عراقی وجود دارد؟؟؟
  واینکه باترمیم معدل،معدل کتبیم بالا میره که واجد شرایط معدل کتبی بشم؟؟
  یا اینکه باید دیپلم مجدد بگیرم؟؟؟
  خیلی ممنون میشم اگه پاسخ بدید ?

  Admin گفته :

  سلام شرط معدل برای اتباع خارجی در رشته ها وجود داره. با ترمیم معدل شما بالا نخواهد رفت و صرفا نمرات شما در سامانه سازمان سنجش ارتقا یا تقلیل خواهد یافت.
  دیپلم مجدد انتخاب مناسبی است.

  شادي گفته :

  سلام من ديپلمم فني حسابداري بود متاسفانه در دوره متوسطه رشته تجربي نياوردم
  در حال حاضر كارداني حسابداري دارم ك ترم اول دروس پيش گذرانم ولي الان تصميم دارم كنكور تجربي بدم
  با توجه به كسب نكردن امتياز تجربي در گذشته ايا ميتوانم تطبيق بدم يا خير؟!

  Admin گفته :

  سلام. باید کاردانی یا پیش دانشگاهی داشته باشید برای شرکت در کنکور تجربی

  شادي گفته :

  باتوجه ب اينكه من ديپلم تجربي ندارم دانشگاه ازاد اهواز ميگه با مدرك كارداني ميتوني كنكور شركت كني ولي قسمت امور دانشجويي واحد پرستاري ميگه براي كنكور و ثبت نام در رسته هاي پيرا پزشكي فقط و فقط مدرك ديپلم و پيش دانشگاه تجربي نيازه

  Admin گفته :

  سلام. مطابق دفترچه کنکور شما اگر فارغ التحصیل با دیپلم رشته های نظری باشید نیازمند دیپلم و پیش دانشگاهی هستید، در غیر اینصورت با مدرک کاردانی امکان پذیر است.

  مرضیه گفته :

  سلام من دیپلم تجربی دارم میخوام دیپلم انسانی بگیرم میخوام بدونم میشه با دیپلم انسانی کنکور تجربی بدم؟

  Admin گفته :

  سلام. درصورتیکه دیپلم هم نام با گروه ازمایشی داشته باشید باید با ان شرکت کنید.با این حساب خیر

  شهروز گفته :

  باسلام
  بنده دیپلم کاردانش و کاردانی مکانیک خودرو از دانشگاه آزاد رو دارم و میخوام کنکور پزشکی شرکت کنم باید چی کار کنم . دیپلم تجربی بگیرم? واسه گرفتنش چی کار کنم
  باتشکر

  Admin گفته :

  سلام به اداره اموزش و پرورش منطقه خود مراجعه کنید.

  بهارك گفته :

  سلام من ديپلم رياضي دارم مي خواستم ديپلم تجربي بگيرم و براي ديماه امسال شركت كنم
  ايا ديماه براي نظام قديم امتحانان نهايي برگزار ميشه؟

  Admin گفته :

  سلام به اداره اموزش و پرورش منطقه خود مراجعه کنید.

  فاطمه گفته :

  سلام من دیپلم انسانی و لیسانس مدیریت دانشگاه دولتی دارم دلم میخواد در رشته های پزشکی شرکت کنم باید دیپلم تجربی بگیرم ؟دیگه نمیتونم از دانشگاه دولتی برم درسته؟؟

  Admin گفته :

  سلام نیازی به گرفتن دیپلم نیست.
  تحصیل شما رایگان است.

  حسین گفته :

  سلام جناب دکتر قربانی ….

  من دیپلم کامپیوتر دارم و الان میخوام برم تجربی بخونم دندان پزشکی قبول بشم…..واسه دیپلم باید چه درسهایی پاس کنم.
  ممنون.

  Admin گفته :

  سلام. هر چیز غیر مشترک با دیپلم ثانویه.

  شیوا . گفته :

  سلام برای گرفتن دیپلم مجدد از تجربی به ریاضی و این که من نظام قدیم هستم خرداد 99می خوام شرکت کنم برای دیپلم مجدد کتاب نظام جدید یا قدیم بخونم؟؟؟بعد دقیقا باید کدوم پایه رو امتحان بدم؟؟

  Admin گفته :

  سلام. لطفا به شماره 09140858266 در تلگرام پیام بدین یا تماس بگیرین. با تشکر

  ریحانه گفته :

  سلام من دیپلم انسانی و لیسانس مدیریت بازرگانی دارم برای اینکه کنکور تجربی شرکت کنم باید دیپلم تجربی بگیرم؟

  Admin گفته :

  سلام. خیر، نیازی نیست

  نظرات دیگران درباره این مطلب  میهن اسکریپت
  میهن اسکریپت
  میهن اسکریپت