میهن اسکریپت
طرح ویژه ای داریم برنامه ریزی
ارتباط با مشاور
با ما باشید
ارتباط مستقیم عضویت در کانال تلگرام سایت ویدیئوهای ما در آپارات
همگام با کار خیر
مؤسسه خیریه محک
آخرین مصاحبه ها
آرشیو مصاحبه ها
میهن اسکریپت
 • نویسنده : Admin | نوشته شده در: 27 ژوئن2015
 • اکادمی ذهن برتر فعالیت خود را رسما از سال 93 شروع نموده.تا قبل از این مشاوره ها بصورت پراکنده و به تعداد کمی از داوطلبان خاص داده می شد،اما بمنظور تحقق عدالت آموزشی و کمک به سایر داوطلبان برآن شدیم وبسایت خود را آماده تا داوطلبان از مطالب این تجربگاه استفاده کنند.

  علت تاسیس آکادمی مشاوره ذهن برتر: متاسفانه با وجود بسیاری از منابع بی کیفیت و تبلیغات دروغین منابع مجبور بر آن شدیم برای آگاهی داوطلبان عزیز اقدام به تاسیس آکادمی کنیم.

  تیم مشاوره آکادمی ذهن برتر

  محمد قربانی : دانشجو پزشکی سراسری ( مشاوره در امور تحصیل  داخل کشور)

  امیر آریامنش : در حال فارغ التحصیلی رشته پزشکی دانشگاه سراسری ( مشاوره در امور تحصیل  داخل کشور)

  مجتبی اسماعیل زاده : دانشجو پزشکی مینسک بلاروس ( مشاوره در امور تحصیل به خارج از کشور)

  جهت تماس با آقای اسماعیل زاده لطفا هماهنگی لازم را قبل از آن با اقای قربانی داشته باشید تا زمان تماس و نحوه آن را به شما اعلام کنند.


  اطلاعات دانلود
  درباره مجموعه

  محمد قربانی هستم؛بعد از گذراندن دوره تحصیلات دبیرستان و کنکور در رشته ریاضی به صلاحدید اساتیدم آغاز به مطالعه دروس رشته تجربی کردم و در کنکور این رشته شرکت کردم،در نهایت موفق به ورود در رشته پزشکی سراسری شدم،هدف از تاسیس این وبگاه نیز به اشتراک گذاشتن تجربیات خودم و توسعه عدالت آموزشی با کمترین هزینه می باشد. سعی نموده ام جزوات زیستی که خودم آنها را نوشته ام در بخش جزومیکس قرار بدهم. همچنین برخی از خلاصه نویسی های زیست را نیز صرفا در اختیار داوطلبان خودم قرار میدهم. تابحال توانسته ام تجربیات ارزشمندی را در اختیار داوطلبان قرار بدهم و انها نیز با سعی و تلاش خود توانسته اند به رشته و هدف دلخواهشان برسند.

  برچسب ها

  مطالب مرتبط
  LEGAL advance lea2 choose
  نظرات دیگران درباره این مطلب  میهن اسکریپت
  میهن اسکریپت
  میهن اسکریپت