میهن اسکریپت
طرح ویژه ای داریم برنامه ریزی
ارتباط با مشاور
با ما باشید
ارتباط مستقیم عضویت در کانال تلگرام سایت ویدیئوهای ما در آپارات
همگام با کار خیر
مؤسسه خیریه محک
آخرین مصاحبه ها
آرشیو مصاحبه ها
میهن اسکریپت
 • نویسنده : Admin | نوشته شده در: 18 سپتامبر2016
 • #مشاوره_برنامه_ریزی_دکتر_محمد_قربانی
  ?مطالعه بدون حل تست و آمارگیری
  ?آیا شما می توانید صرفا با خواندن کتاب آموزش شنا و بدون رفتن به استخر،شناگیری را یاد بگیرید؟
  همین الگو را برای مطالعه بدون زدن تست و آمارگیری تعداد تست های صحیح،غلط،نزده در نظر بگیرید. تمرکز بیش از حد روی درسنامه و نداشتن عملکرد مطلوب در تست زنی باعث می شود تراز شما افت شدیدی پیدا کند.
  ?یاد صحبت محمد احمدی،رتبه 1 کنکور تجربی 95 افتادم،ایشون فرمودن من در درس زیست شناسی حدود 28.000 تست زده ام و این تست های به من فرصت آزمایش و خطا می داد و در یادگیری بسیاری از مطالب به من کمک می کرد. دوره های مرور تست زنی به شیوه رجوع از تست به کتاب به شما در پیدا کردن نکات مهم کتاب درسی و برطرف کردن نقاط ناقص یادگیری تان کمک می کند.کاری که شما ممکن است فقط با خواندن نتوانید نکات جدید را از کتاب درسی کشف کنید.
  پس سعی کنید دوره های مرور و یادگیری صریح یادگیری را با تست زنی انجام دهید.

   


  اطلاعات دانلود
  درباره مجموعه

  محمد قربانی هستم؛بعد از گذراندن دوره تحصیلات دبیرستان و کنکور در رشته ریاضی به صلاحدید اساتیدم آغاز به مطالعه دروس رشته تجربی کردم و در کنکور این رشته شرکت کردم،در نهایت موفق به ورود در رشته پزشکی سراسری شدم،هدف از تاسیس این وبگاه نیز به اشتراک گذاشتن تجربیات خودم و توسعه عدالت آموزشی با کمترین هزینه می باشد. سعی نموده ام جزوات زیستی که خودم آنها را نوشته ام در بخش جزومیکس قرار بدهم. همچنین برخی از خلاصه نویسی های زیست را نیز صرفا در اختیار داوطلبان خودم قرار میدهم. تابحال توانسته ام تجربیات ارزشمندی را در اختیار داوطلبان قرار بدهم و انها نیز با سعی و تلاش خود توانسته اند به رشته و هدف دلخواهشان برسند.

  مطالب مرتبط
  نظرات دیگران درباره این مطلب  میهن اسکریپت
  میهن اسکریپت
  میهن اسکریپت