میهن اسکریپت
طرح ویژه ای داریم برنامه ریزی
ارتباط با مشاور
با ما باشید
ارتباط مستقیم عضویت در کانال تلگرام سایت ویدیئوهای ما در آپارات
همگام با کار خیر
مؤسسه خیریه محک
آخرین مصاحبه ها
آرشیو مصاحبه ها
میهن اسکریپت
 • نویسنده : Admin | نوشته شده در: 16 سپتامبر2016
 • ? در دوران کنکور با دنیای مجازی چه کنیم؟
  ? دنیای مجازی؛دنیایی که خیلی از ما رو اسیر خودش کرده و گاهی اوقات به ما کمک و گاهی اوقات نیز ما را متضرر میکند.

  ⁉️ سوالی که بسیاری از شما در ذهن تون دارید:آیا باید در سال کنکور به طور کلی بیخیال دنیای مجازی شد؟
  ? پاسخ این سوال به شما بازمیگردد،یک دوره ازمایشی 7 روزه را در نظر بگیرید.دفترچه گزارشات خود را آماده و در طی این 7 روز علاوه بر مطالعه،از وسایل ارتباطی مرتبط با این موضوع استفاده کنید.سعی کنید ساعات مطالعه،تست زنی و استفاده از وسایل ارتباطی مذکور را بنویسید.هچنین آمار تست ها فراموش نشود.طی 3 روز دوره اول به روشی که گفته شد عمل کنید و در 3 روز بعد فقط مطالعه،تست زنی(با مشخص کردن تعداد تستهای درست،غلط،نزده) را داشته باشید.اگر اعتیاد شما نسبت به دنیای مجازی شدید می باشد سعی کنید در 3 روز دوره دوم امکان استفاده را تا حدی که می توانید کاهش دهید.

  ?در روز آخر نتایج را بررسی کنید.ببینید کدام یک از دوره ها به سرعت مطالعه و یادگیری شما کمک کرده است و تصمیم گیری نهایی را انجام دهید.


  اطلاعات دانلود
  درباره مجموعه

  محمد قربانی هستم؛بعد از گذراندن دوره تحصیلات دبیرستان و کنکور در رشته ریاضی به صلاحدید اساتیدم آغاز به مطالعه دروس رشته تجربی کردم و در کنکور این رشته شرکت کردم،در نهایت موفق به ورود در رشته پزشکی سراسری شدم،هدف از تاسیس این وبگاه نیز به اشتراک گذاشتن تجربیات خودم و توسعه عدالت آموزشی با کمترین هزینه می باشد. سعی نموده ام جزوات زیستی که خودم آنها را نوشته ام در بخش جزومیکس قرار بدهم. همچنین برخی از خلاصه نویسی های زیست را نیز صرفا در اختیار داوطلبان خودم قرار میدهم. تابحال توانسته ام تجربیات ارزشمندی را در اختیار داوطلبان قرار بدهم و انها نیز با سعی و تلاش خود توانسته اند به رشته و هدف دلخواهشان برسند.

  مطالب مرتبط
  book
  نظرات دیگران درباره این مطلب  میهن اسکریپت
  میهن اسکریپت
  میهن اسکریپت