میهن اسکریپت
طرح ویژه ای داریم برنامه ریزی
ارتباط با مشاور
با ما باشید
ارتباط مستقیم عضویت در کانال تلگرام سایت ویدیئوهای ما در آپارات
همگام با کار خیر
مؤسسه خیریه محک
آخرین مصاحبه ها
آرشیو مصاحبه ها
میهن اسکریپت
 • نویسنده : Admin | نوشته شده در: 16 سپتامبر2016
 • چگونه ترازمان را افزایش دهیم؟
  برای افزایش تراز لازمه چند تا کار زیر رو بخوبی انجام بدین.
  1⃣ پس از حل سوالات ساده و متوسط؛اقدام به حل سوالات سخت تر کنید تا دیدتون نسبت به این سوالات بازتر شود.اینکار ممکن است در اوایل برای شما سخت باشد،اما در آینده به شما در حل مسائل جدید،آمادگی می دهد.
  2⃣ خیلی از شما داوطلبین نسبت به مطالعه تعدادی از دروس تفره رفته و حس خوبی نسبت به این دروس ندارید،تا وقتیکه ذهن تون رو آرام و علاقه لازم رو برای یادگیری فراهم نکنید،مسیرهای یادگیری شما دچار تزلزل می شوند و بازدهی شما در طی آن روز افت می کند.
  3⃣ خیلی از داوطلبین هنوز هم سر در گم هستند که کدام یک از دروس نقاط قوت انها هستند و برای آزمون به ترتیب دروس دفترچه عمل می کنند.اما شما باید نقاط قوت خود را بخوبی بررسی کرده و در خانه  روی آنها تمرکز کنید.
  4⃣ اکثر ما وقتی سوالات مبحثی رو پاسخ می دهیم عملکرد خیلی خوبی رو مشاهده میکنیم. اما وقتی نوبت به حل سوالات جامع تر می رسد نمی توانیم بخوبی عمل کنیم. پس در اینجا لازم است از خودتون ازمون های جامع بگیرید. شرایط ازمون رو در منزل فراهم کنید و حتما پس از پایان ازمون،بعد از استراحت و با ذهنی آرام شروع به بررسی و تحلیل ازمون کنید.


  اطلاعات دانلود
  درباره مجموعه

  محمد قربانی هستم؛بعد از گذراندن دوره تحصیلات دبیرستان و کنکور در رشته ریاضی به صلاحدید اساتیدم آغاز به مطالعه دروس رشته تجربی کردم و در کنکور این رشته شرکت کردم،در نهایت موفق به ورود در رشته پزشکی سراسری شدم،هدف از تاسیس این وبگاه نیز به اشتراک گذاشتن تجربیات خودم و توسعه عدالت آموزشی با کمترین هزینه می باشد. سعی نموده ام جزوات زیستی که خودم آنها را نوشته ام در بخش جزومیکس قرار بدهم. همچنین برخی از خلاصه نویسی های زیست را نیز صرفا در اختیار داوطلبان خودم قرار میدهم. تابحال توانسته ام تجربیات ارزشمندی را در اختیار داوطلبان قرار بدهم و انها نیز با سعی و تلاش خود توانسته اند به رشته و هدف دلخواهشان برسند.

  مطالب مرتبط
  failure book match sleep result sit
  نظرات دیگران درباره این مطلب  میهن اسکریپت
  میهن اسکریپت
  میهن اسکریپت