میهن اسکریپت
طرح ویژه ای داریم برنامه ریزی
ارتباط با مشاور
با ما باشید
ارتباط مستقیم عضویت در کانال تلگرام سایت ویدیئوهای ما در آپارات
همگام با کار خیر
مؤسسه خیریه محک
آخرین مصاحبه ها
آرشیو مصاحبه ها
میهن اسکریپت
 • نویسنده : Admin | نوشته شده در: 10 سپتامبر2016
 • گاهی اوقات می بینید که با خواندن بیشتر نتیجه عکس میگیرید.یعنی شما در ازمون اول تراز 6000کسب کرده اید و برای افزایش آن ساعت مطالعه بیشتری را اختصاص و در ازمون دوم تراز 5500 کسب کرده و هنوز هم نا امید نشده و ساعت مطالعه بیشتری را نسبت به دفعات قبل اختصاص می دهید و در کمال ناباوری با تراز 4800 مواجه می شوید!!
  به این کار شما می گویند تلاش بیهوده!! برای جلوگیری از همچین مواردی باید دقت کنید که :

  1⃣ درس خواندن سریع جواب نمی دهد و باید صبر و حوصله داشت.مثالی که من همیشه برای بچه ها میزنم این است که یک وزنه بردار تازه کار نباید انتظار بلند کردن وزنه 200 کیلیویی را داشته باشد چراکه وی باید با تمرین و ممارست به پیش رود و سپس میزان وزنه ها را بالا ببرد.

   
   
  2⃣ گفته های دیگران،بارها شنیده ای که اگر درصد زیر 70 بزنید با پزشکی باید خداحافظی کرد و نباید در ازمون ها پایین تر از ان بیایید.این حرف کاملا اشتباه است.گاهی اوقات ازمون به قدری سخت طراحی می شود که حتی شما با زدن درصد50 به تراز 7500 در ان درس می رسید و اینجا تراز است که می گوید وضعیت شما چطور است.
    
  3⃣ مشاوران خوش خیال: تبلیغات وسیع و گسترده ای را می بینید که بله اگر با من مشاوره بگیرید قول رتبه 2 رقمی و پزشکی به شما می دهم و یا در دوماه مانده به کنکور شما می توانی هر آنچه را قبلا نخوانده ای جبران کنی و رتبه شوی!!
    
  4⃣ عدم تمرین تست کافی در مباحث،یادگیری ناقص،تست زنی بدون مدیریت زمان،با برنامه ازمون حرکت نکردن نیز از دلایل دیگر در این امر است.
    
  5⃣ هدف شما این نیست که فقط درس بخوانی و به سایر مسائل توجه نکنید.بارها گفته ام باز هم می گویم که بهترین نتیجه از آن داوطلبی است که از همه جهت غنی باشد.پس تفریح را جدی بگیرید.


  اطلاعات دانلود
  درباره مجموعه

  محمد قربانی هستم؛بعد از گذراندن دوره تحصیلات دبیرستان و کنکور در رشته ریاضی به صلاحدید اساتیدم آغاز به مطالعه دروس رشته تجربی کردم و در کنکور این رشته شرکت کردم،در نهایت موفق به ورود در رشته پزشکی سراسری شدم،هدف از تاسیس این وبگاه نیز به اشتراک گذاشتن تجربیات خودم و توسعه عدالت آموزشی با کمترین هزینه می باشد. سعی نموده ام جزوات زیستی که خودم آنها را نوشته ام در بخش جزومیکس قرار بدهم. همچنین برخی از خلاصه نویسی های زیست را نیز صرفا در اختیار داوطلبان خودم قرار میدهم. تابحال توانسته ام تجربیات ارزشمندی را در اختیار داوطلبان قرار بدهم و انها نیز با سعی و تلاش خود توانسته اند به رشته و هدف دلخواهشان برسند.

  مطالب مرتبط
  match stye suc paper musiiiic
  نظرات دیگران درباره این مطلب  میهن اسکریپت
  میهن اسکریپت
  میهن اسکریپت