میهن اسکریپت
طرح ویژه ای داریم برنامه ریزی
ارتباط با مشاور
با ما باشید
ارتباط مستقیم عضویت در کانال تلگرام سایت ویدیئوهای ما در آپارات
همگام با کار خیر
مؤسسه خیریه محک
آخرین مصاحبه ها
آرشیو مصاحبه ها
میهن اسکریپت
 • نویسنده : Admin | نوشته شده در: 9 سپتامبر2016
 • بهترین مکان نشستن هنگام مطالعه میز و صندلی چرخ دار است.هنگام مطالعه نباید قوز کرد و دست ها به حالت افتاده باشد(استفاده از صندلی دسته دار) در نشستن بر روی صندلی باید زانوها در حالت 90 درجه و ستون فقرات عمود بر انها باشد.(احساس فشاری بر روی ستون مهره ها نباشد) حتما از پشتی های طبی برای گرفتن گودی کمر صندلی استفاده شود.فاصله کتاب 30الی 40 سانتی متر و در زاویه 45 درجه باشد.

  نشستن طولانی برای مطالعه بی فایده است یعنی اگر احساس می کنید که بازدهی خوبی هم دارید باید از ادامه مطالعه جلوگیری و پس از استراحت 15 دقیقه ای مجددا به مطالعه بازگردید.تا گردش خون و لنف بهتری در رگ ها و اندام های بدن صورت گیرد.بعد از 70 دقیقه مطالعه حتما پا شده و به انجام حرکات کششی و و تاباندن مچ دست ها بپردازید.


  اطلاعات دانلود
  درباره مجموعه

  محمد قربانی هستم؛بعد از گذراندن دوره تحصیلات دبیرستان و کنکور در رشته ریاضی به صلاحدید اساتیدم آغاز به مطالعه دروس رشته تجربی کردم و در کنکور این رشته شرکت کردم،در نهایت موفق به ورود در رشته پزشکی سراسری شدم،هدف از تاسیس این وبگاه نیز به اشتراک گذاشتن تجربیات خودم و توسعه عدالت آموزشی با کمترین هزینه می باشد. سعی نموده ام جزوات زیستی که خودم آنها را نوشته ام در بخش جزومیکس قرار بدهم. همچنین برخی از خلاصه نویسی های زیست را نیز صرفا در اختیار داوطلبان خودم قرار میدهم. تابحال توانسته ام تجربیات ارزشمندی را در اختیار داوطلبان قرار بدهم و انها نیز با سعی و تلاش خود توانسته اند به رشته و هدف دلخواهشان برسند.

  مطالب مرتبط
  paper suc result income match
  نظرات دیگران درباره این مطلب  میهن اسکریپت
  میهن اسکریپت
  میهن اسکریپت