میهن اسکریپت
طرح ویژه ای داریم برنامه ریزی
ارتباط با مشاور
با ما باشید
ارتباط مستقیم عضویت در کانال تلگرام سایت ویدیئوهای ما در آپارات
همگام با کار خیر
مؤسسه خیریه محک
آخرین مصاحبه ها
آرشیو مصاحبه ها
میهن اسکریپت
 • نویسنده : Admin | نوشته شده در: 9 مارس2018
 • تصور کنید هدف من کسب رتبه 3 رقمی در کنکور سراسری تجربی سال 97 باشد،اما کارهای جانبی از جمله: چک کردن انواع پست های بی محتوا ، شبکه های اجتماعی،ماهواره ای و اخبار روز و … اجازه نمیدهند 100% بر روی کارمان تمرکز کنیم. با این حساب بهتر است بسراغ قانون 90-90-1 رابین شارما برویم.

  استفاده از این قانون به شما کمک میکند ،تمرکزتان حداکثر شود و زمانی که شروع به فعالیت میکنید کاملا متمرکز بر کارتان باشید و راندمان کاری تان به بیش از 100% افزایش پیدا کند.

  ☑️ قانون 90-90-1 چیست؟

  برای 90 روز بعد، 90 دقیقه شروع کارتان را به مهم ترین هدفتان(1 هدف) اختصاص دهید.
  تمرکز حداکثر و عوامل پرت شدن حواس حداقل باید باشد. فقط پروژه مورد نظر را تمام کنید.

  بعبارت دیگر ؛(3 ماه – 1 فصل) را مشخص میکنید بر روی تقویم، سپس هر روزی اولین 90 دقیقه اول روزتان یا 90 دقیقه شروع کارتان را به مهم ترین هدفی (فقط 1 هدف میتوانید مهم ترین باشد) اختصاص میدهید و در جهت انجام آن فعالیت میکنید. یعنی فقط 90 دقیقه، تلفن همراهتان را در حالت بی صدا قرار دهید، از باز کردن ایمیل ها خودداری کنید، از صحبت کردن های بی جهت برای گذران وقت با همکاران و دوستان اجتناب کنید و مطمئن و شوید 100% متمرکز بر هدفتان هستید.

  بعدها میتوانید برای کارهای مختلف با اهداف مختلف، این قانون را به 30-30-1 یا 45-45-1 تغییر دهید.

  ? گـــرم خـــدا بــــه آرزوهـاتــــون

  فعلاٌ ؛ ارادتمندتون ? محمد قربانی

  ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
  مشاوره و برنامه ریزی ذهن برتر
  www.Overmind.ir ?


  اطلاعات دانلود
  درباره مجموعه

  محمد قربانی هستم؛بعد از گذراندن دوره تحصیلات دبیرستان و کنکور در رشته ریاضی به صلاحدید اساتیدم آغاز به مطالعه دروس رشته تجربی کردم و در کنکور این رشته شرکت کردم،در نهایت موفق به ورود در رشته پزشکی سراسری شدم،هدف از تاسیس این وبگاه نیز به اشتراک گذاشتن تجربیات خودم و توسعه عدالت آموزشی با کمترین هزینه می باشد. سعی نموده ام جزوات زیستی که خودم آنها را نوشته ام در بخش جزومیکس قرار بدهم. همچنین برخی از خلاصه نویسی های زیست را نیز صرفا در اختیار داوطلبان خودم قرار میدهم. تابحال توانسته ام تجربیات ارزشمندی را در اختیار داوطلبان قرار بدهم و انها نیز با سعی و تلاش خود توانسته اند به رشته و هدف دلخواهشان برسند.

  مطالب مرتبط
  lea1 class sleep paper plank PROGRESS
  نظرات دیگران درباره این مطلب  میهن اسکریپت
  میهن اسکریپت
  میهن اسکریپت